Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

„Biura rachunkowe na zakręcie – działać i wygrywać w zmieniającym się świecie”

Konferencja zaplanowana na 8 listopada br. to już III edycja wydarzenia w całości poświęconego problemom i wyzwaniom z jakimi mierzą się dziś biura rachunkowe, tj. zmieniającym się w szybkim tempie przepisom prawa, galopującej cyfryzacji w raportowaniu danych, zwiększającym się obowiązkom wobec biur i księgowych oraz brakiem uregulowania zawodu. 

konferencja biura rachunkowe

Do prelekcji oraz dyskusji zaproszono ekspertów w swoich dziedzinach, osoby prowadzące biura lub bardzo blisko z nimi współpracujące, rozumiejące nie tylko problemy merytoryczne, ale także organizacyjne, kadrowe czy biznesowe samych biur:

✔️ Aneta Lech - pomysłodawczyni projektu "Biura rachunkowe na zakręcie", prawnik, doradca podatkowy, Przewodnicząca Komisja Biur Rachunkowych przy SKwP W tym roku Pani Aneta wystąpi na konferencji w podwójnej roli - jako moderatorka wydarzenia, a także jako wykładowca z tematem "Formy opodatkowania dla biura rachunkowego w nowej rzeczywistości podatkowej"

✔️ Agnieszka Ligocka - współwłaścicielka spółki prowadzącej księgowość dla firm w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne. Na konferencji wystąpi z bardzo ciekawym tematem "Księgowość bez papieru? Jak usprawnić pracę w biurze rachunkowym i mieć więcej czasu"

✔️ Sylwia Rzepka - dyplomowany księgowy, właścicielka biura rachunkowego, publicystka, dziennikarka ekonomiczna, mocno zaangażowana w inicjatywy wspierające biura rachunkowe. Na konferencji poprowadzi panel dyskusyjny "Profesjonalne biuro rachunkowe - jak budować swój wizerunek w social mediach i zachować bezpieczeństwo"

✔️ Martyna Pożarowska - prawnik, księgowa, właścicielka biura rachunkowego, zaangażowana w działalność Komisja Biur Rachunkowych przy SKwP Poprowadzi panel dyskusyjny nt. "Ubezpieczenie biura rachunkowego - dlaczego warto zaufać profesjonalistom"

✔️ Katarzyna Tomala - doskonale znana naszym kursantom i członkom, wykładowca, doradca podatkowy, prawnik. O podatkach wie dosłownie wszystko. Na konferencji poruszy temat, który zawsze wywołuje spore emocje, tj. "Zmiany, zmiany, zmiany - praktyczne i syntetyczne podsumowanie zmian podatkowych i składkowych w pigułce"

Konferencja organizowana jest przez Oddział Okręgowy w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych
w Polsce wraz z Komisją Biur Rachunkowych działającą przy Zarządzie Głównym SKwP. 

Wydarzenie jest bezpłatne, odbędzie się w formule online i ma charakter otwarty. Rejestracji na konferencję należy dokonać poprzez stronę: https://konferencja.skp-ow.com.pl/