Poradnik Pracownika

Certyfikaty Firma Roku i Produkt Roku - trwa nabór!

Ogólnopolski Program Certyfikacji Krajowej Firma Roku oraz Produkt Roku 

Trwa nabór do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Krajowej Firma Roku oraz Produkt Roku. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, cieszące się uznaniem wśród klientów, będące wzorem rzetelności i jakości.

Ogólnopolski Program Certyfikacji Krajowej Firma Roku oraz Produkt Roku

Program kierowany jest do firm wszystkich gałęzi gospodarki. Certyfikaty Firma Roku i Produkt Roku cieszą się popularnością w wielu branżach produkcyjnych, dystrybucyjnych, jak i usługowych.

CK zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców, szczególnie małych i średnich firm, w realizacji potrzeb związanych z budowaniem świadomości marki i wyróżnieniem na tle konkurencji.  

Firmy mogą zgłaszać się samodzielnie do Programu lub poprzez otrzymanie Nominacji z ramienia Kapituły CK. – Często jako pierwsi dostrzegamy potencjał w małych firmach i niewielkich markach, które dzięki naszemu wsparciu marketingowemu stają się liderami w regionie lub swojej grupie docelowej – mówi Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CK.

W procesie weryfikacji przeprowadzane są m.i n. badania  marketingowo- wizerunkowe, ankiety, monitoring opinii konsumentów, a w niektórych wypadkach wizytacje firm – Laureatami Programu zostają podmioty, które świadczą najwyższej jakości usługi w swojej kategorii, zapewniają profesjonalną obsługę, cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych – wyjaśnia Marcin Andrzejewski.  

Przystąpienie do Programu daje liczne korzyści. Laureaci otrzymują Certyfikat jakości, statuetkę oraz licencję upoważniającą do posługiwania się rozpoznawalnym Godłem promocyjnym. Jest to skuteczne narzędzie PR-owe i marketingowe, budujące pozytywny wizerunek firmy, dające przewagę w rozmowach handlowych, zwiększające zainteresowanie ofertą oraz uwiarygadniające pozycję firmy w relacjach biznesowych. Nagrodzone podmioty otrzymują również roczny pakiet promocyjny od Organizatora, w postaci wsparcia medialnego i marketingowego.

  • Godło Firma Roku i Produkt Roku to potwierdzenie wiarygodności i jakości, ale też wzmocnienie rozpoznawalności i zaufania do marki, które, jak pokazują doświadczenia naszych laureatów, przekłada się na większa sprzedaż  – mówi Marcin Andrzejewski.

Do Programu firmy mogę się zgłaszać w następujących kategoriach:

  • Firma Roku 2019
  • Produkt Roku 2019

Jeśli chcesz, by Twój biznes rozwijał się szybciej i efektywniej, jeśli chcesz zyskać przewagę nad konkurencją i mocniejszą pozycję w rozmowach handlowych – zgłoś się jeszcze dziś!

Nabór do Programu trwa: od 1 marca do 12 kwietnia 2019 roku

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z informacjami na stronie wydarzenia.

Kontakt w sprawie Programu:

Przemysław Szulczewski

Koordynator Programowy
tel: +48 662 247 049
tel: +48 784 502 552
p.szulczewski@certyfikacjakrajowa.org.pl