Poradnik Pracownika

Częstochowskie Targi Ślubne - jedyna tak duża impreza w branży!

XVI Częstochowskie Targi Ślubne

Prestiżowe Częstochowskie Targi Ślubne odbywają się już od 16 lat. Jest to jedyna tak duża impreza z tradycjami, która odbywa się tylko raz w roku! Tegoroczna edycja Częstochowskich Targów Ślubnych została zaplanowana na 24 lutego i odbędzie się w Hali Sportowej w Częstochowie. W dużym skrócie, targi to blisko 150 firm z branży ślubno-weselnej, blisko 2 tys. odwiedzających, specjalne rabaty i oferty targowe oraz wiele dodatkowych atrakcji, które mają na celu przyciągniecie uwagi przyszłych Par Młodych. Częstochowskie Targi Ślubne, jako forma reklamy bezpośredniej, mogą być niezwykle skuteczne, ale musisz wiedzieć, że w głównej mierze jest to zależne od Twojego zaangażowania.

Czym tak właściwie są wspomniane Częstochowskie Targi Ślubne

Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne. My, jako organizatorzy, wybieramy najlepsze miejsce, odpowiedni termin, organizujemy skuteczną kampanię reklamową, przygotowujemy program i z Waszą pomocą nadajemy imprezom niezwykle prestiżowy klimat, który już od wielu lat przyciąga kilkutysięczną publiczność.

75% odwiedzających nasze imprezy to narzeczeni, czyli osoby z Twojej grupy docelowej, które są faktycznie zainteresowane prezentowanymi przez Ciebie produktami/usługami. Pozostałą część stanowią osoby im towarzyszące oraz branża ślubna, z którą możesz nawiązać współpracę.

Czego narzeczeni szukają na Targach Ślubnych?

Przede wszystkim tego, czego nie dostaną przez Internet, czyli rozmowy w cztery oczy i bezpośredniego kontaktu ze specjalistą. Niewątpliwym plusem jest dla nich możliwość poznania osób, którym być może powierzą organizację najważniejszego dnia w swoim życiu. To dla Ciebie wspaniała szansa, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony i przekonać do siebie potencjalnego klienta nie tylko za pomocą swoich produktów/usług, ale również swoją osobowością.

Jakich korzyści możesz się spodziewać w związku z udziałem w Targach Ślubnych?

Jednego dnia, w jednym miejscu spotkasz mnóstwo potencjalnych klientów poszukujących usług na swoją uroczystość ślubno-weselną. Tylko od Ciebie zależy, jak to wykorzystasz.

Poza podpisaniem wstępnej umowy oraz zebraniem listy kontaktowej możesz również uzyskać wiele cennych informacji dotyczących rynku, np. przeprowadzając krótką ankietę wśród odwiedzających Twoje stoisko. Może zaprezentujesz gościom przedpremierowo nowy produkt? Od razu dowiesz się, jak na niego reagują.

Częstochowskie Targi Ślubne to również świetna okazja do rozmów branżowych, nawiązania nowych kontaktów, a także możliwość zaprzyjaźnienia się z potencjalna konkurencją.


Zapraszamy do udziału w XVI Częstochowskich Targach Ślubnych – zaprezentuj swoją ofertę kilkutysięcznej publiczności i zdobądź klientów na nadchodzący sezon ślubny.