Poradnik Pracownika

Kids Trade Show – nowa możliwość pozyskania kontrahentów dla branży dziecięcej

Kids Trade Show 

17 października 2019 | PGE Narodowy, Warszawa

Targi Kids Trade Show - Best business meeting to najbardziej inspirujące biznesowe spotkanie przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej i biurowo-szkolnej. Wielki dzień dla biznesu odbędzie się 17 października 2019 r. na PGE Narodowym w Warszawie. 

Wydarzenie powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie branży na spotkanie biznesowe w II połowie roku.  Swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 producentów, hurtowników, importerów z kraju branży dziecięcej z sektorów: wózki, foteliki, zabawki, akcesoria, tekstylia, meble, odzież, obuwie oraz wydawniczo-papierniczej z sektorów: artykuły biurowe, szkolne i kreatywne. 

Wydarzenie zgromadzi ponad 1500 odwiedzających– właścicieli sklepów stacjonarnych, internetowych i hurtowni, a także przedstawicieli Oświaty: szkół, przedszkoli, żłobków, bibliotek oraz Rady Rodziców.

Wśród wydarzeń towarzyszących targów KIDS TRADE SHOW znajdą się:

- moderowana strefa Networkingowa 

- Business Matching;

- konferencja edukacyjna E-commerce z zakresu sprzedaży i marketingu dla sklepów internetowych;

- konferencja Kid's Investor- nowości, innowacje, inspiracje;

- rozdanie nagród Kids Awards. 

W wyniku nawiązania współpracy IC Events z IPBBS, jednym z najważniejszych wydarzeń podczas targów będzie XV FORUM Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo – Szkolnej, doroczne forum branży, będące najważniejszym spotkaniem przedsiębiorców tego środowiska. Taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy w historii, w nawiązaniu do przełomowej decyzji Izby o zmianie formuły organizacyjnej.

Udział w wydarzeniu to niewątpliwie:

- możliwość pozyskania nowych kontrahentów nie tylko z branży dziecięcej, ale także z branży biurowo-szkolnej wzbogaconej o ofertę artykułów kreatywnych;

- atrakcyjne miejsce oraz termin targów, sprzyjający składaniom ostatnich zamówień przedświątecznych;

- wsparcie networkingowe i merytoryczne;

- dostęp do wiedzy na temat prowadzenia własnych działalności w zakresie e-commerce, sprzedaży i marketingu;

- szeroki pakiet działań promocyjnych.

Organizatorem targów jest International Center of Events - najprężniej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce. IC Events - organizator wydarzeń takich jak Franczyza EXPO, National Sales Congress, Outsourcing EXPO czy Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness FIWE, gwarantuje imponującą liczbę biznesowych odwiedzających. Świadczy o tym fakt, że obecnie zajęta jest już większość powierzchni wystawienniczej, a wśród wystawców pojawią się m.in: sklepy takie jak Baby by Ann, Hudora, Kidspace, Kreatywne Maluchy, producent maskotek TY i wiele innych. 

Więcej informacji o targach KIDS TRADE SHOW na stronie: www.kidstradeshow.pl