Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Konferencja Business for the Future

Konferencja Business for the Future odbędzie się już 17 listopada 2022 r. w formule online. To pierwsza edycja tego wydarzenia, organizowanego przez ICAN Institute – lidera na rynku executive education.

Zrównoważony rozwój biznesu i przeciwdziałanie kryzysowi ekologicznemu to dziś jedne z najważniejszych wyzwań dla przedsiębiorców z niemal każdej branży. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że zostaliśmy partnerami medialnymi konferencji Business for the Future, która za cel stawia sobie dzielenie się rozwiązaniami w zakresie CSR/ESG i budowanie świadomości, jak duży wpływ na społeczeństwo i naszą planetę ma biznes.

Wydarzenie odbędzie się 17 listopada w formule online i jest organizowane przez ICAN Institute, lider executive education, wydawca magazynów i publikacji biznesowych oraz organizator wydarzeń z światowymi ekspertami biznesu.

Wydarzenie jest skierowane do osób, które chcą włączyć działania CSR i ESG w ogólną strategię firmy, w szczególności do:

◾️  prezesów, założycieli firm i członków zarządów,

◾️  dyrektorów i menedżerów odpowiedzialnych za inwestycja, rozwój i CSR/ESG w organizacji.

Wystąpienia odbędą się w ramach trzech bloków tematycznych: Najważniejsze trendy CSR/ESG, Wyzwania dla poszczególnych branż oraz Zmiany klimatu i ich wpływ na biznes. Na konferencji nie zabraknie tematów takich, jak:

◾️ najnowsze trendy społeczne, środowisko i ekonomiczne w biznesie,

◾️ odpowiedzialna sprzedaż, zielone produkty i ekoprojektowanie łańcucha dostaw

◾️ jak firmy mogą ograniczać emisję COO2: recykling i niskoemisyjne źródła energii, strategia klimatyczna

◾️ hiperlokalność, slow-life i świadomy konsumpcjonizm, czyli jak zmieniają się zachowania konsumentów.

Zaproszeni eksperci poruszą także zagadnienia ryzyka regulacyjnego, prawnego i technologicznego oraz zielonej i cyfrowej transformacji biznesu.

Do konferencji można dołączyć od 0 zł na stronie: https://bit.ly/3CQRyvh