Poradnik Pracownika

Konferencja Ceny Transferowe 2019/2020

Konferencja Ceny Transferowe 2019/2020 – nowe podejście do transakcji realizowanych w grupach podmiotów powiązanych

W dniach 09-10.12.2019 w Warszawie odbędzie się jedna z najciekawszych konferencji o cenach transferowych. Konferencję poprowadzą najlepsi specjaliści na rynku zajmujący się tematyką cen transferowych na codzień. Jest to okazja by dowiedzieć się i przedyskutować wraz z ekspertami najważniejsze kwestie dot. zmian przepisów w cenach transferowych.

Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie problematyce dużej nowelizacji polskich przepisów w zakresie cen transferowych, jaka weszła w życie z początkiem roku 2019. Przedstawimy charakterystykę zmian i ich konsekwencje dla podatników, zaproponujemy dyskusję na temat możliwych podejść systemowych w grupach podmiotów powiązanych do nowych obowiązków.

Podczas drugiego dnia dyskutować będziemy na temat znaczenia analiz porównawczych, zmieniającego się podejścia do ich stosowania przez organy podatkowe. Omówimy możliwości jakie pozostają po stronie podatników w zakresie pozyskiwania niezbędnych danych, konsekwencje jakie niosą ze sobą praktyczne trudności z pozyskaniem danych, wskażemy różnice między analizą porównawczą a analizą zgodności. W ramach podsumowania konferencji omówimy aktualne podejście organów podatkowych do kontroli cen transferowych u podatników.

WYKŁADY POPROWADZĄ:

  • dr Andrzej Dmowski
  • prof. dr hab. Marcin Jamroży
  • Leszek Dutkiewicz
  • Rafał Dąbrowski

Szczegółowy program i zapisy : http://www.konferencjacenytransferowe.pl/
___________________________________________________________________________________

Data: 09-10.12.2019r.

Lokalizacja: Warszawa, Hotel Marriott

Organizator: Russell Bedford Poland Akademia