Poradnik Pracownika

Konferencja online "Cross-border jak sprzedawać za granicę"

Konferencja online "Cross-border jak sprzedawać za granicę"

17-18.10.2019

Chcesz rozpocząć ekspansję zagraniczną? A może szukasz rozwiązań, aby zwiększyć swoją sprzedaż na rynkach zagranicznych? Prelegenci konferencji online “Cross-border jak sprzedawać za granicę” wskażą Ci, jak z sukcesem prowadzić sprzedaż zagraniczną za pośrednictwem popularnych marketplace'ów, jakie nowe technologie napędzają e-handel oraz jakie nowości czekają Nas w świecie e-commerce w 2019 roku.

Akademia Cross-Border to pierwszy projekt edukacyjny w Polsce, którego ideą jest kształcenie początkujących, jaki doświadczonych przedsiębiorców w zakresie internetowej sprzedaży transgranicznej. Event jest dedykowany menedżerom e-commerce, producentom i właścicielom marek oraz sklepom internetowym.

Podczas konferencji online poznasz praktyczne porady z różnych dziedzin sprzedaży międzynarodowej: logistyka, podatki, strategia działań na lokalnych marketplace, ochrona prawna znaków towarowych, narzędzia marketingowe na lokalnych rynkach, rozwiązania IT dla marketplace’ów i inne. Ta cała wiedza będzie dostępna dla Ciebie za pośrednictwem platformy online nawet do 12 miesięcy od dnia konferencji! 

Agenda konferencji online przewiduje dwa dni intensywnych prelekcji oraz jeden dzień warsztatowy w postaci wywiadu z Prelegentami, których podstawą będą pytania uczestników. Pierwszy dzień to sesja dla początkujących przedsiębiorców, którzy dopiero planują zagraniczny podbój, a drugi - dla doświadczonych, którzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w e-commerce i chcą skalować swój biznes. 

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy online, dlatego zaoszczędzony czas na podróż pociągiem przeznaczamy na jeszcze więcej minut wartościowych prezentacji!

W rozpoczęciu sprzedaży zagranicznej, jak i skalowaniu Waszych biznesów, wspomogą Was w postaci wartościowych prelekcji: Dmitrij Kirilovskij - założyciel Sales Hub, przedsiębiorca i trener biznesu z bogatym doświadczeniem w sprzedaży na Amazon; Mikołaj Lech - prawnik z wieloletnim doświadczeniem i właściciel Kancelarii Patentowej Lech; Kinga Gawrońska - założycielka firmy Makinta, która sukcesywnie wspomaga przedsiębiorców w optymalizacji ofert sprzedażowych na Amazon; Thomas Bloch - założyciel Parcel4You, firmy, która dostarcza innowacyjne rozwiązania logistyczne dla e-commerce, i wielu innych polskich oraz zagranicznych Prelegentów.

Aby dołączyć do Akademii Cross-Border i czerpać wiedzę od Naszych Prelegentów, zarejestruj się bezpłatnie na www.cross-border.edu.pl

Konferencja online odbędzie się w dniach 17-18 października - prelekcje według agendy wydarzenia -  oraz 21 października - wywiad z wybranymi Prelegentami.

Organizatorem jest firma Eurohermes, wspierająca przedsiębiorców w logistyce międzynarodowej.