Poradnik Pracownika

Machine Learning w Pythonie - szkolenie praktyczne

Dla kogo jest ten kurs?

Szkolenie Machine Learning w Pythonie skierowane jest do programistów, Project Managerów, dyrektorów IT, analityków Data Science i Business Inteligence, a także dla osób znających podstawy programowania i chcących nauczyć się jak używać Machine Learning.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z Machine Learning, głównie z jego możliwościami, praktycznym zastosowaniem i ograniczeniami.

Forma szkolenia:

Szkolenie w większości oparte jest na warsztatach i ćwiczeniach omawianych na forum. Uczestnicy dostają przygotowane wcześniej elektroniczne materiały szkoleniowe, w których mogą robić notatki i wprowadzać zmiany. Podczas spotkania opracowywane są case study dotyczące wielu różnych branż.

Korzyści ze szkolenia:

Po ukończonym szkoleniu uczestnicy potrafią wykorzystać dostępny w Pythonie toolset do szybkiego tworzenia prototypów i weryfikowania hipotez. Z łatwością oceniają możliwości rozwiązania danego problemu przy pomocy Machine Learning, a także potrafią dobrać do niego odpowiedni algorytm. 

W trakcie szkolenia zapewniamy:elektroniczne materiały szkoleniowe, w których na bieżąco można dodawać notatki i komentarze, pomoc w przygotowaniu komputera, przerwę kawowo-ciasteczkową, lunch i certyfikat uczestnictwa.

Trener szkolenia:

Krzysztof Mędrela – trener i konsultant specjalizujący się w Pythonie i Machine Learning. Tworzy programy rozwoje w firmach: Nokia, Ericsson, Motorolla, Allegro i UBS. Zanim został trenerem pracował jako programista. Jako freelancer współtworzył i wdrażał AMY – dedykowany open-sourcowy system ERP dla organizacji szkoleniowej Software Carpentry, która wyszkoliła do tej pory ponad 30 tys. naukowców.

____________________________________________________

Data: 3-4 października 2019r.
Miejsce: Warszawa
Cena: 2399zł + VAT
Link do zapisów i agendy:  https://gigacon.org/event/machine_learning_10-19/