Poradnik Pracownika

Międzynarodowe Targi Animacyjne - jedyne takie wydarzenie na świecie!

Międzynarodowe Targi Animacyjne w Krakowie

Międzynarodowe Targi Animacyjne to jedyne tego rodzaju wydarzenie na świecie. Tegoroczna edycja została wydłużona do dwóch dni w postaci Biznesowych Targów Animacyjnych, które odbędą się 9 lutego oraz II Międzynarodowych Targów Animacyjnych w dniu 10 lutego 2019 roku. W tych dniach otworzymy drzwi dla całej branży animacyjnej, turystycznej, rekreacyjnej, edukacyjnej i kulturowej.  Na miejscu wystawcy z Polski i całego świata zaprezentują nowe trendy, produkty, usługi oraz pomysły z dziedzin animacji czasu wolnego. 

Międzynarodowe Targi Animacyjne – jakie atrakcje czekają na uczestników wydarzenia?

Targi odbędą się w samym sercu Krakowa  na Rynku Głównym w Pałacu Czeczotka. Do dyspozycji uczestników II Międzynarodowych Targów Animacyjnych będą dwa piętra. Na pierwszym piętrze będziecie mogli spotkać wystawców produktów i usług, którzy zapoznają Was z ich atrakcyjną ofertą oraz zakupicie nowości animacyjne po zniżkowych cenach. Strefa Fun Business bogata jest w nowinki animacyjne, a w Strefie Kid Performing będziecie mogli spotkać wielu artystów występujących dla dzieci. Dodatkowo zostanie stworzona Strefa Work & Travel, gdzie swoje stoiska zaprezentują właściciele biur podróży oraz touroperatorzy oferując Wam pracę i wakacyjne oferty. Na targach nie zabraknie aktywnie prowadzonej konferansjerki, która przygotuje dla Was moc atrakcji, tworząc krakowską atmosferę. Jedną z największych atrakcji będą prowadzone warsztaty, które będą miały miejsce na drugim piętrze. Do dyspozycji uczestników będzie również przestronna szatnia, restauracja i bar.

Podczas targów chcemy promować to co polskie, dlatego tematem przewodnim będzie prawdziwy folkowy styl. Mile widziane aranżacje folkowe oraz stroje regionalne - zarówno na stoiskach wystawowych, jak i u samych zwiedzających. Do zobaczenia!