Poradnik Pracownika

Mikroserwisowa architektura aplikacji web - co czeka Cię na szkoleniu?

MIKROSERWISOWA ARCHITEKTURA APLIKACJI WEB – REST, CQRS, NOSQL

Szkolenie Mikroserwisowa architektura aplikacji web skierowane jest do programistów na różnym poziomie zaawansowania, architektów, programistów na ścieżce architektów i dla wszystkich, którzy chcą poznać holistyczne podejście do projektowania i doskonalenia aplikacji.

Mikroserwisowa architektura aplikacji web – jaki jest cel i forma szkolenia?

Celem warsztatów Mikroserwisowa architektura aplikacji web jest pogłębienie wiedzy z zakresu projektów IT o techniki i narzędzia niezbędne przy tworzeniu mikroserwisów. Uczestnikom prezentowane są bazy danych noSQL i frameworki na przykładzie narzędzi Spring Cloud.

Szkolenie oparte jest 60% na ćwiczeniach i 40% na wykładach. W trakcie trwania uczestnicy wykonują analizowane zadania, oraz mogą liczyć na wsparcie i pomoc trenera.

Co możesz zyskać?

Po szkoleniu Mikroserwisowa architektura aplikacji web uczestnicy potrafią projektować i implementować przy wykorzystaniu CQRS i Event Sourcing. Dodatkowo samodzielnie tworzą architektury mikroserwisów, a także znają ich wady i zalety. Poza tym wiedzą jak projektować i implementować REST API, znają narzędzia do skalowania systemów rozproszonych i frameworki mikroserwisów. Posiadają także wiedzę na temat bazy noSQL, oraz Continuous Integration i Continuous Deployment w kontekście mikroserwisów. 

W trakcie szkolenia organizator zapewnia:

  • materiały szkoleniowe,
  • przerwę kawową,
  • lunch,
  • certyfikat uczestnictwa. 

Trenerem szkolenia jest Andrzej Sydor – specjalista, programista, wykładowca i trener. Od lat współpracujący  z polskimi, niemieckimi i finlandzkimi firmami przy tworzeniu i utrzymywaniu aplikacji.

Data: 30-31.05.2019 r.

Miejsce: Warszawa

Cena: 1899 zł + VAT

Zapisy i agenda: https://gigacon.org/event/architektura_web_aplikacji_rest_cqrs_nosql/