Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Patronat medialny: znamy szczegóły pierwszej edycji konferencji technologicznej Alpha Wolves!

Pierwsza edycja konferencji technologicznej alpha wolves lada chwila! Wśród mówców Alpha Wolves menedżerowie LG Electronics, PwC, Bosch, BNP Paribas i Wayra 

Już 7 kwietnia rozpocznie się trwająca dwa dni konferencja zrzeszająca startupy, scaleupy, inwestorów i przedsiębiorców z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Alpha Wolves to szansa dla rozwijających się firm technologicznych na zdobycie wiedzy od ekspertów, nawiązanie relacji biznesowych z przedstawicielami branży oraz poznanie inwestorów zainteresowanych finansowaniem obiecujących scaleupów. Dostępna jest już agenda wydarzenia – poznaj szczegóły!

Dzień pierwszy

Strategie pozyskiwania funduszy i rozwoju dla start-upów z serii A, warsztaty wdrażania strategii ESG, i odpowiedź na pytanie dlaczego niektóre firmy odnoszą sukces, a inne nie.

Pierwszego dnia konferencji Alpha Wolves będzie można wziąć udział w sesjach networkingowych, wysłuchać dyskusji panelowych oraz wystąpień ekspertów. Flavia Richardson z Velocity Juice w trakcie prowadzonych przez siebie warsztatów opowie o tym, jak wybrać najlepszy model finansowania dla swojego biznesu w zależności od jego profilu, a Jonathan Hollis reprezentujący Mountside Ventures wskaże, jak w obecnych czasach startupy powinny podchodzić do pierwszej rundy finansowania. 

Na szczególną uwagę zasługuje także panel skupiający się na sekrecie, jaki stoi za sukcesem wiodących światowych firm z zakresu nowych technologii. Dyskusję poprowadzi Amy O'Brien (Sifted), a wezmą w niej udział Flavia Richardson (Velocity Juice), Andreas Nemeth (Uniqa Ventures), Max Filippov (GR Capital) oraz Paweł Sieczkiewicz, CEO w Telemedi.

Organizatorzy Alpha Wolves zaprosili także przedsiębiorców z Ukrainy, aby  podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak w obliczu wojny toczącej się w ich ojczyźnie prowadzą swoje rozwijające się przedsiębiorstwa – opowiedzą o tym Tatsiana Zaretskaya (Laava Tech), Maksym Plakhotnyuk (ATLANT 3D) i Mikalai Melchanka. Koniec intensywnego dnia zwieńczy wyjątkowa gala networkingowa organizowana wspólnie z Venture Cafe, podczas której w mniej formalnej atmosferze uczestnicy Alpha Wolves będą mieli okazję nawiązać relacje i wymienić się cennymi wskazówkami biznesowymi.

Dzień drugi

Efektywna strategia sprzedaży, alternatywne formy finansowania, deeptech oraz fundusze korporacyjne

Drugi dzień konferencji rozpocznie się warsztatem prowadzonym przez Tamasa Szekera (ScaleHub) na temat budowania efektywnych strategii sprzedaży skierowanych do segmentu B2B. W kolejnej sesji Diana Florescu (Grai Ventures) opowie o modelu Media for Equity i o tym, jak tradycyjne działania reklamowe mogą pomóc start upom w wyjściu na rynki zagraniczne i zwiększeniu przychodów. Poruszony zostanie także temat DeepTech, dynamicznie rozwijającej się branży startupów, w którą każdego roku inwestuje się 10 miliardów dolarów, co stanowi aż ¼ europejskiego kapitału. 

W drugiej połowie dnia eksperci ds. ESG z PwC i inwestorzy z obszaru inwestycji zaangażowanych społecznie będą dyskutować o tym, dlaczego warto inwestować w ClimateTech i jak inwestorzy VC mogą wkrótce wpływać na dostosowanie się do założeń ESG. Podczas ostatniej sesji, management i założyciele startupu LG Future Home podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie współpracy w celu tworzenia nowych doświadczeń klientów. Ta dyskusja będzie na pewno wspaniałą inspiracją dla innowacyjnych firm, które chcą przyjąć podejście oparte na współpracy, aby odnosić sukcesy w dzisiejszym świecie.

Aby zapoznać się z pełną listą paneli dyskusyjnych i warsztatów oraz sposobem rejestracji  zapraszamy na stronę internetową konferencji Alpha Wolves: https://alpha.wolvessummit.com/agenda

Informacja dla dziennikarzy

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Alpha Wolves! Dla wszystkich zainteresowanych dziennikarzy mamy darmowe wejściówki na wydarzenie. W sprawie biletów prosimy o kontakt z Michałem Sosnowskim – mailowo: m.sosnowski@publicon.pl lub pod numerem telefonu: +48 601 774 248.