Poradnik Pracownika

Przydatne aplikacje do zarządzania czasem, projektem, finansami

Technologia z roku na rok przynosi coraz więcej korzyści pod względem przydatnych aplikacji online. Innowacja w ostatnich czasach wzrosła o kilkaset procent, jesteśmy w stanie komunikować się online, wykonywać projekty czy notatki poprzez wykorzystanie głosu. 

Jeżeli nie korzystasz jeszcze z żadnego narzędzia do zarządzania czasem, finansami lub projektami, oto kilka propozycji dla Ciebie.

RescueTime- oszczędź czas dzięki tej aplikacji 

Jeśli nie jesteś pewien, czy rozsądnie wykorzystujesz swój czas. Aplikacja RescueTime jest zdecydowanie świetnym wyborem dla ciebie. Aplikacja pozwoli odkryć Ci jakie czynności zabierają Ci najwięcej czasu. Oprócz funkcji automatycznego śledzenia czasu, ta aplikacja ma również blokowanie rozpraszania i narzędzie do raportowania wydajności.

RescueTime pomaga w redagowaniu przepracowania i zarządzania zbyt wieloma zadaniami. Ta aplikacja zawiera również funkcję zespołową, gdzie zarządzanie czasem jest rozłożone na wszystkich członków grupy. Dzięki RescueTime możesz być zaskoczony, gdy odkryjesz, ile czasu faktycznie marnujesz.

Toggl – Śledź czas spędzony na projektach i zadaniach

Zarządzanie projektem zaczyna się od ustalenia, ile czasu na niego potrzebujesz i efektywnego zaplanowania wszystkich czynności związanych z pracą. Analizuj, jak możesz efektywniej zarządzać swoimi projektami. Toggl analizuje wydajność i optymalizuje czas spędzony na danym zadaniu.

Toggl zawiera świetne funkcje oszczędzające czas, zintegrowane z intuicyjnym interfejsem. Jest to świetna alternatywa dla czartów typu Gantt, jeśli chcesz śledzić, ile czasu spędzasz nad różnymi projektami.

MindNode — skup się na zadaniach pod ręką dzięki mapowaniu myśli

Mapy myśli to świetna technika produktywności, a Mindnode to jedna z najlepszych dostępnych darmowych aplikacji do mapowania myśli. Pomaga ci stać się bardziej zorganizowanym poprzez koncentrację myśli – dzięki czemu zyskujesz jasność na temat tego, co należy zrobić.

Ta aplikacja umożliwia dostosowanie różnych znaczników wizualnych i szablonów do własnych potrzeb. Możesz także łatwo udostępniać swoje dokumenty innym.

YNAB – Skup się na budżetowaniu 

You Need a Budget (YNAB) to świetne narzędzie do ustalania budżetu i trzymania się go. YNAB jest ładnie zaprojektowany i zapewnia przejrzysty raport o tym, dokąd trafiają Twoje pieniądze, a także narzędzia i „cztery zasady” budżetowania, które pomogą Ci zaoszczędzić.

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na teraz, zawsze możesz użyć aplikacji Moneezy, jest to w 100% darmowa aplikacja do porównywania zweryfikowanych pożyczkodawców. Użyj kalkulatora pożyczkowego, ustal kwotę i okres spłaty a Moneezy obliczy ratę za Ciebie.

Artykuł partnera, tekst zewnętrzny

Strzałka