Poradnik Pracownika

Real-Time Data Breakfast - śniadanie obfite w technologię

REAL-TIME DATA BREAKFAST - CZYLI ŚNIADANIE OBFITE W TECHNOLOGIĘ

Dane i wynikające z nich informacje, to zasoby strategiczne niemal każdej organizacji. Gromadzenie ich, to początek drogi, na której czekają wyzwania związane z ich efektywnym i bezpiecznym przetwarzaniem. Dynamika systemu gospodarczego, w którym żyjemy determinuje potrzebę jak najszybszego konsumowania posiadanych danych, transformowania ich w informacje, dzielenie się z klientami, partnerami i przekuwania w decyzje biznesowe. Niemal w każdym sektorze rynku zauważa się trend przetwarza danych w czasie rzeczywistym, co stoi u podstaw przedsiębiorstwa czasu rzeczywistego (Real-Time Enterprise). W prostym ujęciu – oczekiwaniem jest, aby bez względu na różnorodność technologiczną i biznesową systemów informatycznych oraz ich lokalizacje, aktualne dane były dostępne „tu i teraz”. Jest to oczekiwaniem zarówno samych przedsiębiorstw, jak i ich klientów. Koncentracja na powyższych aspektach nie może wykluczać dbałości o ciągłość przetwarzania danych, jej przerwanie, utrata danych lub ograniczenie dostępu do nich, są znowu dla przedsiębiorstw i ich klientów destrukcyjne, co potwierdzają wydarzenia ostatnich dni na warszawskim Annopolu. 

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału i rejestracji na Real-Time Data Breakfast, czyli śniadanie IT, które odbędzie się 19 marca 2019 w restauracji Kuźnia Smaku w Warszawie!

Plan wydarzenia Real-Time Data Breakfast

Podczas spotkania, w interesującym, doświadczonym i inspirującym gronie decydentów dyskutowane będą zagadnienia przetwarzania danych w czasie rzeczywistym, strategii z tym związanych oraz praktycznych zastosowań.

W programie wydarzenia m.in.:

  • Real-Time Data Driven Enterprise, Tomasz Gzik, Goldenore;
  • Aspekty prawne Real-Time Driven Enterprise, Gerard Karp, PwC;
  • Rynkowe przykłady wykorzystania przetwarzania danych w czasie rzeczywistym, Przemysław Deć, Architekt;
  • New concepts in disaster recovery, Dr Alex Winokur, AXXANA;

Udział w śniadaniu jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny
Więcej szczegółów na stronie organizatora.