Poradnik Pracownika

Szkolenie BPMN 2.0 – kurs zaawansowany 2019

Szkolenie BPMN 2.0 – KURS ZAAWANSOWANY

Szkolenie BPMN 2.0 jest dla wszystkich zaawansowanych pracowników z zakresu tworzenia modeli biznesowych BPMN 2.0.

Szkolenie BPMN 2.0 - jaki ma cel i formę?

Głównym celem szkolenia jest znaczne pogłębienie wiedzy z zakresu BPMN 2.0, a także zapoznanie uczestników z zaawansowanymi konstrukcjami i elementami notacji i implementacji procesów bazujących na modelach.

Warsztat oparty jest na multimedialnej prezentacji, poparty anegdotami z doświadczeń trenera. Uczestnicy wykonują ćwiczenia z prowadzącym, jak również samodzielnie. Wszystkie analizy wybranych modeli zostają do użytku uczestników. Zajęcia oparte są na metodyce opisów biznesowych BPMN.

Co zyskujesz po ukończeniu kursu?

Po ukończonym szkoleniu, uczestnicy potrafią efektywnie dobierać sposoby modelowania do określonego celu. Dodatkowo skutecznie analizują procesy biznesowe, tworzą diagramy BPMN (w tym współpracy, choreografii i konwersacji), a także tworzą efektywne konstrukcje do poziomu odbiorcy.W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch i certyfikat uczestnictwa.

Kto poprowadzi szkolenie BPMN 2.0?

Szkolenie z zakresu tworzenia modeli biznesowych BPMN 2.0, poprowadzi Piotr Biernacki – trener BMPN, który ma na koncie setki przeprowadzonych szkoleń z tego zakresu. Silnie zaangażowany w popularyzję notacji BMPN zgodnie z polityką iGrafx. Dodatkowo, dostarcza narzędzia wspierające metodologię Six Sigma – Minitab i iGrafx, a także tworzy pogłębione analizy procesów biznesowych dla klientów i partnerów MGX.

Data szkolenia: 4-5.07 2019 roku

Planowane terminy dalszych szkoleń:

  • 9-10.05.2019 r.

  • 27-18.06.2019 r.

Miejsce szkolenia: Warszawa

Cena szkolenia: 1890 zł + VAT

Zapisy i agenda: https://gigacon.org/event/bpmn-2-0-kurs-zaawansowany/