Poradnik Pracownika

Targi Franczyza Expo 2019 - międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców!

Targi Franczyza Expo

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zainwestować w sprawdzone rozwiązania? Rozważasz rozwój swojej firmy poprzez sieć? Poznaj franczyzę i skorzystaj z sprawdzonego rozwiązania biznesowego.

Targi Franczyza Expo - dlaczego warto wziąć udział?

Targi Franczyza Expo to międzynarodowe targi dla franczyzobiorców - znajdziesz tu swój idealny pomysł na biznes.

Już 2 marca 2019 (sobota) odbędzie się premierowa edycja targów Franczyza Expo. Wydarzenie to odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji – galerii PGE Narodowego w Warszawie. Ta prestiżowa lokalizacja przyciąga nowych odbiorców oraz szerokie grono wystawców. Na ponad 2000 m2 znajdzie się strefa wystawiennicza, konferencja edukacyjna, randki biznesowe, networking oraz konsultacje ekspertów.

Unikatowe wydarzenia towarzyszące oraz nowi odbiorcy – targi Franczyza Expo są odpowiedzią na szybkorosnący rynek franczyzowy w Polsce. Z roku na rok rośnie liczba firm powadzonych w oparciu o licencje, zwiększa się również zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców. Wiele firm rozważa rozwój swojej działalności poprzez franczyzę.

1 dzień, 100 konceptów franczyzowych i 3000 odwiedzających. Dla franczyzobiorców organizator przygotował strefę wystawienniczą oraz interesujące wydarzenia towarzyszące. Wśród wystawców spotkacie między takie marki jak Niezłe Bydło (srebrny sponsor targów), PZU (brązowy sponsor), Naturhouse (srebrny sponsor), Carrefour, PKO Bank Polski, Żabka, Yasumi, RE/Max, Carte D’Or Cafe, Seta Disco czy Lodolandia.

Co oferują Targi Franczyza Expo?

  • Strefa wystawiennicza - aż 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i z zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców. Kilkadziesiąt gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes.

  • Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna, gdzie liderzy franczyzy opowiedzą m.in. franczyzie przyszłości (Żabka), rozwoju firmy poprzez franczyzę (ARRS), trendach żywieniowych w konceptach gastronomicznych (Niezłe Bydło), źródłach siły i słabości w negocjacjach (Kancelaria Brola i Wspólnicy), e- franczyzie (portal e-franczyza) oraz o tym jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie (Facet5)

  • Business Speed Dating, czyli 15 minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcą. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną pozwala na szybką i konkretną rozmowę z potencjalnym franczyzodawcą.

  • Networking biznesowy – poznaj tajniki networkingu i nawiąż cenne relacje pod okiem Grzegorza Turniaka. Inspirujący mówca, mentor, niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu.

  • Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców i sieci franczyzowych. Jury złożone z branżowych ekspertów wyłoni zwycięzców w 3 kategoriach i przyzna tytuł Rekomendowanej Franczyzy.

Do kogo skierowane jest wydarzenie Targi Franczyza Expo 2019?

Targi zapewniają szeroki wybór franczyzodawców w jednym miejscu. Dzięki temu na wydarzeniu można bezpośrednio porozmawiać z interesującym nas przedsiębiorcą, poznać najciekawsze propozycje franczyzy, nawiązać nowe relacje biznesowe, znaleźć różnorodne pomysły na biznes czy zyskać inwestora dla firmy.

Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla aktualnych liderów biznesu i najbardziej obecnych trendów w franczyzie.

Podsumowując, targi Franczyza Expo to wydarzenie dla osób poszukujących pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy, które mamy przyjemność objąć Patronatem Medialnym.

Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce.

Więcej informacji o programie i biletach: https://franczyzaexpo.pl/