Poradnik Pracownika

Test penetracyjny - szkolenie dla osób z branży IT!

Test penetracyjny - jak wykonać go samemu w kilku prostych krokach!

Szkolenie „Test penetracyjny" skierowane jest do pracowników branży IT, a także dla wszystkich tych, którzy chcą posiadać umiejętność samodzielnego wykonywania testów penetracyjnych.

Test penetracyjny – jaki jest cel szkolenia i jego forma?

Celem spotkania jest samodzielne przeprowadzenie testu penetracyjnego, a także zapoznanie się z konsekwencjami przeprowadzenia takich ataków. Dodatkowo uczestnicy zapoznają się z szeregiem narzędzi i metodami działania atakujących.

Szkolenie „Test penetracyjny” opiera się na zapoznaniu uczestników z praktycznymi narzędziami i metodami stosowanymi podczas testów penetracyjnych. Wymagany jest własny laptop.

Co zyskujesz?

Po szkoleniu uczestnicy potrafią zidentyfikować słabe punkty we własnych procedurach bezpieczeństwa. Dodatkowo potrafią tworzyć raporty, znają metody działań i narzędzia atakujących, oraz odróżniają OWASP od PCI-DSS. Potrafią także sami przeprowadzić podstawowe działania sprawdzające stan bezpieczeństwa.
W trakcie szkolenia zapewniamy:

  • materiały szkoleniowe,
  • przerwy kawowe,
  • lunch,                     
  • certyfikat uczestnictwa.

Test penetracyjny - kto jest trenerem szkolenia?

Artur Kalinowski – administrator bezpieczeństwa, pentester i informatyk śledczy. Od wielu lat związany z bezpieczeństwem w IT. Autor książki "Metody Inwigilacji i Elementy Informatyki Śledczej" oraz wielu artykułów o przełamywaniu zabezpieczeń w sieci.

Data: 29.03 (9.00-17.00)

Miejsce: Warszawa

Cena: 1199 zł + VAT

Zapisy i agenda: https://gigacon.org/event/test_penetracyjny_jak_wykonac_go_samemu/