Poradnik Pracownika

Kurs Testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowych coraz bliżej!

Testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowych

Szkolenie Testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowych skierowane jest dla programistów, DevOps-ów, testerów oprogramowania i dla wszystkich chcących w przyszłości zajmować się bezpieczeństwem.

Testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowych – jaki jest cel szkolenia i jego forma? 

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu obsługi narzędzi pozwalających na identyfikację podatności w aplikacji i ich naprawę zgodną z obowiązującymi standardami.

Szkolenie nastawione jest w większości na zdobycie praktycznej wiedzy na podstawie wykonywanych ćwiczeń. Jedynym wymaganiem jest posiadanie własnego laptopa. Szkolenie składa się z kilku modułów, więc może być ono dostosowane do potrzeb firmy.

Jakie są korzyści szkolenia?

Po szkoleniu uczestnicy potrafią zapewnić bezpieczeństwo aplikacji internetowych w praktyczny sposób. W trakcie szkolenia zapewniamy: materiały szkoleniowe, długopis i notatnik, przerwę kawowo-ciasteczkową, lunch, pomoc w konfiguracji komputera, oraz certyfikat uczestnictwa.

Kim jest trener szkolenia?

Mateusz Piaszczak – wieloletni trener i tester oprogramowania, a także inicjator projektu Protesterzy. Od lat specjalizujący się w tematyce testów bezpieczeństwa. Był prelegentem na wielu branżowych konferencjach m.in.: Quality Excites, WordCamp, WordUp, Quality Meetup, KraQA i Kariera IT.

Data: 11-12 kwietnia 2019 roku

Miejsce: Warszawa

Cena: 2599 zł + VAT