Poradnik Pracownika

UX-PM LEVEL 1 ADOPTING UX - certyfikowane szkolenie z obszaru UX!

UX-PM  jedyny w Polsce certyfikowanym programem szkoleniowym z obszaru User Experience!


Szkolenie UX-PM skierowane jest do Project Managerów, Product Managerów, Product Ownerów, Account Managerów, Marketing i Brand Managerów, liderów i członków zespołów deweloperskich, członków zespołów zarządzających projektami i osób chcących zdobyć wiedzę z zakresu UX. A także dla wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć metodę User Experience i poznać najważniejsze narzędzia stosowane przy procesie integracji UX.

Jaką formę ma szkolenie UX-PM?

Szkolenie trwa dwa dni i jest kierowane przez dwóch trenerów. Drugiego dnia przeprowadzany jest egzamin, dający możliwość zdobycia certyfikatu UX-PM Level 1. Grupa jest ograniczona do 14 osób, dzięki czemu każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie.

Co zyskam dzięki szkoleniu UX-PM? 

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób suplementacja UX wpływa na organizację i jak przeprowadzić trzy strategiczne metody badawcze. Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili przeprowadzić analizę produktów i usług pod kątem zgodności z UX i wykryć potencjalne przyczyny niepowodzenia projektów.

Kim jest trener wiodący szkolenia?

Piotr Sałata – trener międzynarodowego certyfikatu UX-PM. Zajmuje się tworzeniem stron WWW, aplikacji mobilnych i SaaS. Specjalizuje się w tworzeniu złożonych interfejsów i procesów za nimi stojących. Jest koordynatorem i moderatorem badań aplikacji o wysokim stopniu skomplikowania.

Data: 21-22.02

Miejsce: Warszawa

Cena: zawarta w formularzu rejestracyjnym

Link do zapisów i agendy: https://gigacon.org/event/szkolenie-ux-pm/

Lutową sesję UX-PM level 1 Adopting UX udostępniamy Państwu dzięki współpracy z Symetria.