Poradnik Pracownika

VII edycja konferencji „Strefa Zmian – życie zawodowe”

Konferencja "Strefa Zmian - życie zawodowe" edycja VII

Trzy strefy tematyczne – „Etat”, „Własny biznes”, „Inspiracje” - a w nich łącznie 15 wystąpień do wyboru. I to ty, jako uczestnik, decydujesz o tym, w których prelekcjach weźmiesz udział. A do tego Strefa Wystawców, networking nastawiony na budowanie relacji i niepowtarzalna atmosfera, o której sami uczestnicy mówią - domowa. Sprawdźmy, co jeszcze czeka na nas podczas VII edycji konferencji szkoleniowej.

Do kogo skierowana jest konferencja szkoleniowa „Strefa Zmian – życie zawodowe”?

Podczas konferencji szkoleniowej „Strefa Zmian – życie zawodowe”, która odbędzie się 13 kwietnia w Warszawie, przewidziane są prelekcje zarówno dla osób, które poszukują nowych wyzwań w pracy etatowej, dla właścicieli mikrofirm, jak również dla freelancerów. Jak to możliwe, że wydarzenie skierowane jest do tak szerokiej grupy odbiorców? 

Tym, co wyróżnia konferencje „Strefa Zmian – życie zawodowe”, jest podział prelekcji na trzy strefy tematyczne - „Etat”, „Własny biznes”, „Inspiracje”. Dzięki temu, wartościowe informacje pozyskają u nas zarówno osoby przymierzające się do zmiany pracy etatowej, właściciele mikrofirm, freelancerzy, jak i osoby, które na nowo poszukują swojej ścieżki zawodowej. – mówi Jadwiga Korzeniewska, pomysłodawczyni i organizatorka konferencji szkoleniowej „Strefa Zmian – życie zawodowe”.

„Uszyj” program na swoją miarę

Każdy uczestnik konferencji szkoleniowej „Strefa Zmian – życie zawodowe”, ma możliwość spontanicznego podejmowania decyzji odnośnie tego, w których prelekcjach weźmie udział. Nie ma zatem konieczności spędzenia całego dnia w jednej strefie tematycznej. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, to uczestnik konferencji szkoleniowej „Strefa Zmian – życie zawodowe”, staje się najważniejszym ogniwem decyzyjnym.

Czego będzie można się dowiedzieć?

Wśród prelekcji w strefie „Etat”, znajdą się takie tematy, jak negocjacje płacowe przy awansie i zmianie pracy, przygotowanie do podchwytliwych pytań rekrutera oraz wykorzystanie sieci kontaktów do poszukiwania pracy. Prelekcje poprowadzą tu m.in. Aleksandra Bończewska (Atelier Kariery), Emilia Wojciechowska (Career Up) i Marta Iwanowska-Polkowska (Manufaktura Rozwoju).

W strefie „Własny biznes”, będzie można posłuchać wystąpień dotyczących m.in. sprzedaży relacyjnej, budowania silnej marki eksperckiej on-line, a także tworzenia przemyślanej strategii dla małego biznesu. Prelekcje poprowadzą tu m.in. Wojciech Wawrzak (praKreacja), Janek Gadomski i Olek Hurko (Browar Monsters) i Kinga Fromlewicz (Siła PR).

Dla osób, które na nowo poszukują swojej ścieżki zawodowej, doskonałym pomysłem będzie wzięcie udziału w prelekcjach w strefie „Inspiracje”. Będzie można się tu dowiedzieć m.in., jak odkrywać i rozwijać swoje mocne strony oraz talenty, w jaki sposób radzić sobie z kryzysami i porażkami, a także jak budować autentyczną pewność siebie. Prelekcje poprowadzą tu m.in. Katarzyna Bogusz-Przybylska (Time4HR, Babskie Tabu), Aga Zapora (Plannerka) i Kamil Brzózka (INSPIRATOR).

Nasz konferencja jest unikalna ze względu na jej szkoleniowy charakter. Uczestnicy czują się na naszych wydarzeniach dobrze, dzięki czemu chętnie nawiązują relacje, a także ciekawe współprace. Dostarczamy naszym uczestnikom jakość, którą oni doceniają. – podkreśla Jadwiga Korzeniewska.

I rzeczywiście: średnia ocena organizacji dotychczasowych edycji to 4,8/5, gdzie 5 to „bardzo dobra organizacja”, zaś uśredniona skłonność do polecania wydarzenia znajomym wynosi 9/10, gdzie 10 to „zdecydowaniem bym polecił”. 

Jeśli zatem przymierzacie się do zmian w swoim życiu zawodowym, koniecznie sprawdźcie szczegółowy program konferencji szkoleniowej Strefa Zmian – życie zawodowe” i zarezerwujcie swoje miejsce.