Wirtualna Giełda Pracy – Networking Week
Wirtualna Giełda Pracy – Networking Week
Praktyczne umiejętności zawodowe, które możemy zdobyć już w trakcie stadiów, są bardzo cenione przez pracodawców podczas rozmów kwalifikacyjnych. Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom rynku pracy, po raz kolejny zaprasza na Wirtualną Giełdę Pracy, która odbędzie się między 15 a 19 listopada 2021 r.
Sięgaj po więcej dzięki Wirtualnej Giełdzie Pracy
Cytując George'a Herberta „Nie czekaj. Czas nigdy nie będzie odpowiedni. Zacznij od miejsca, w którym stoisz i pracuj za pomocą dowolnych narzędzi, jakie masz do dyspozycji. Lepsze narzędzie znajdziesz po drodze”. Akademickie Biuro Karier US pomoże w ich odnalezieniu już w trakcie studiów. Podczas zaplanowanej na 5 dni Wirtualnej Giełdy Pracy:
- poznasz pracodawców i porozmawiasz z przedstawicielami firm
- spotkasz się z doradcą zawodowym, który pomoże Ci odkryć swój potencjał i skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne,
- umówisz się na wstępne rozmowy kwalifikacyjne z potencjalnym pracodawcą - zgłoś się do 25 października 2021 r., lub spotkania z ekspertami,
- weźmiesz udział w szkoleniach i warsztatach online, które poprowadzą praktycy - poznasz aktualną sytuację na rynku pracy, dzięki debacie ekspertów,
- wysłuchasz wielu inspirujących webinarów.
Więcej o Wirtualnej Giełdzie Pracy
Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej dedykowanej Wirtualnej Giełdzie Pracy www.gieldapracy.usz.edu.pl .
Webinary i debata będą transmitowane na żywo, według harmonogramu zmieszczonego na stronie, na wydarzeniu na Facebooku Wirtualna Giełda Pracy – Networking Week.
Konferencja Pozitive Technologies 2021 - wydarzenie branży IT
XVIII EDYCJA KURSU NA HR – „CZŁOWIEK, TECHNOLOGIA, EKOLOGIA”
- Urlop macierzyński, a niespodziewana choroba
- Urlop rodzicielski pracownika - wymiar i dokumentowanie
- Jakie otrzymam wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy na przełomie miesięcy?
- Niewykorzystany urlop – co z nim zrobić? Kiedy przysługuje ekwiwalent?
- Wniosek o urlop na żądanie i niestawienie się w pracy – konsekwencje