Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Wydarzenie E-wolucja 2022 Sprzedaż za Granicę

Polscy sprzedawcy internetowi coraz częściej szukają swojego miejsca na rynkach zagranicznych kierując swoją uwagę nie tylko ku Europie Zachodniej, ale także ku Europie Środkowej i Ukrainie. Starają się trafić w potrzeby nawet najbardziej wymagających zagranicznych konsumentów, pokonać konkurencję i uczynić swoją markę jak najbardziej rozpoznawalną. Mimo chęci i zaangażowania spotykają na swojej drodze przeszkody, które potrafią zaskoczyć nie tylko początkującego, ale też doświadczonego sprzedawcę.

Paweł Zakielarz, założyciel Global24 od lat stawia za swój cel wspieranie polskiej branży e-commerce, aby skutecznie konkurować na europejskich rynkach. Chcąc dzielić się wiedzą i doświadczeniem, stworzył cykl konferencji „E-wolucja”, co rocznie organizowanych właśnie przez Global24.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już 9.09.2022 we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Dlaczego warto wziąć udział w E-wolucji?

To największe w Polsce wydarzenie skupione wyłącznie na tematyce cross-border e-commerce, a jego celem jest przekazanie Tobie jak największej ilości praktycznej wiedzy na temat ekspansji zagranicznej. 

W tym roku czeka na Ciebie jeden dzień intensywnych szkoleń i wykładów, które poprowadzą najlepsi eksperci: Wojciech Bijan (Global24), Dariusz Kowalczyk (GiaTrust GmbH), Michał Toczyński, oraz Krzysztof Semp (Profitcrew), Lech Biernat (Olza Logistic), Ronny Marx (intomarkets Amazon Agentur), Damian Wiszowaty (Gonito), Aleksander Melech (Ask Me), Łukasz Krupa (Nowy Styl), Wojciech Radziwon (R-Gol), Jana Krekic (YLT Translations) oraz Marta Bruske (Amazon).

Na konferencji dowiesz się o:

  • zmianach, jakie spowodował Brexit w sprzedaży online do Wielkiej Brytanii,
  • rozliczeniach VAT przy sprzedaży towarów na odległość oraz o procedurze OSS,
  • pozycjonowaniu za pomocą Amazon PPC,
  • starcie sprzedaży i dostarczaniu paczek w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE),
  • automatyzacja w logistyce Cross-border,
  • reklamach, słowach kluczowych i promocji w Amazon,
  • historii efektywnej sprzedaży mebli biurowych za granicą,
  • budowaniem marki na rynkach zagranicznych,
  • wpasowaniu się w aktualne standardy i trendy,
  • zarabianiu i pokonywaniu konkurencji na międzynarodowych rynkach.

Gościem specjalnym będzie Paweł Mateńczuk, znany jako Naval Polska. Podczas swojej prelekcji opowie czego w biznesie można nauczyć się od żołnierzy Jednostki Specjalnej GROM, o budowaniu marki GROM, selekcji i pozyskaniu odpowiednich osób do zespołu oraz szkoleniu jako inwestycji w człowieka.

Na konferencji będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę o szkolenia zaawansowane w formie INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI z wybranymi prelegentami lub wystawcami. Dzięki temu wspólnie przeanalizujecie wszystkie kwestie związane tylko z Twoją działalnością.

Bilety do nabycia w promocyjnych cenach do końca LIPCAwww.e-wolucja.pl

Ilość miejsc jest ograniczona.