Poradnik Pracownika

Już niedługo ruszają XXIII Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej!

XXIII TARGI PRACY NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ

W dniach 13-14 marca br. obędą się XXIII Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej. Wydarzenie odwiedzą przedstawiciele ponad 100 firm. Przez dwa dni, studenci i absolwenci poznańskiej uczelni technicznej, będą mieli okazję porozmawiać z pracodawcami na temat: staży, praktyk czy przyszłej pracy. Otrzymają informację dotyczącą wymaganych kwalifikacji czy umiejętności jakie powinni posiadać na swoim wymarzonym stanowisku pracy.

Geneza targów pracy na politechnice poznańskiej

XXIII Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej odbywają się co roku od 1996 r. Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko wśród wystawców i przedstawicieli firm, ale także wśród studentów i absolwentów. Pomagają w znalezieniu najlepszej oferty stażowej, umożliwiając w ten sposób podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

W tym roku, podczas XXIII Targów Pracy na terenie Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej, gościć będzie ponad 100 firm z różnych branż min. motoryzacyjnej, informatycznej, budowlanej, automatycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, FMCG oraz wielu innych. Dla zapoznania się z pełną ofertą Wystawców, zapraszamy do odwiedzenia Targów 13 i 14 marca. Każdy odwiedzający na pewno znajdzie firmę z branży, która go interesuje. Jak co roku firmy prześcigają się w pomysłach by ich stoiska były atrakcyjne dla odwiedzających.

Co daje nam udział w targach pracy?

Udział w Targach to okazja do zdobycia nowych kontaktów, które mogą być przydatne podczas poszukiwania obowiązkowych dla każdego studenta praktyk. Oczywiście wstęp na Targi w oba dni jest bezpłatny. Zdecydowanie jest to wydarzenie, o którym będzie głośno jeszcze długo po jego zakończeniu, dlatego nie może Was tam zabraknąć. Wymarzone staże, praca czekają właśnie na Was. Koniecznie zabierzcie swoje CV i porozmawiajcie ze swoim przyszłym pracodawcą.

Organizatorem XXIII Targów Pracy na Politechnice Poznańskiej jest Centrum Praktyk i Karier Studentów i Absolwentów Politechniki Poznańskie. Do zobaczenia 13 i 14 marca w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Wszystkie dodatkowe informację można znaleźć na funpag’u CPiK oraz na stronie internetowej.

Politechniki Poznańskiej
Centrum Wykładowe PP
13-14.03.2018
godz. 9.00-15.00