Poradnik Pracownika

XXIX Kongres Kadry - ostatnia szansa na rejestrację!

XXIX Kongres Kadry

Już 14-16 maja odbędzie się największe w Polsce spotkanie profesjonalistów zarządzających ludźmi w firmie! XXIX edycji Kongresu Kadry przyświecają „Autentyczne wartości, wspaniałe firmy”. To ostatnia szansa na rejestrację.

Wartości firmowe to standard, który decyduje o unikalności korporacji. Właśnie dzięki niemu klienci chcą korzystać z jej usług lub kupować produkty, a pracownicy chcą pracować właśnie dla niej. Wpływa na lojalność i zaangażowanie oraz na  postawy i zachowania pracowników. Dzięki nim łatwiej jest zarządzać firmą, w szczególności w sytuacjach kryzysowych.

XXIX Kongres Kadry – kto pojawi się wśród prelegentów?

Dlaczego praktyka wdrożenia wartości firmowych nie jest taka łatwa? Głównie za sprawą dysonansu, który pojawia się gdy zachowania zarządzających różnią się od  tego, co firma deklaruje w katalogu wartości. Pracownicy oczekują spójności między deklarowanymi a rzeczywistymi wartościami, z którymi spotykają się w pracy. Dotyczy to relacji szef-pracownik, kolega-współpracownik i oczywiście pracownik-klient i dostawca. Wszelkie niespójności są bardzo szybko zauważane przez pracowników, szczególnie tych z młodego pokolenia i mogą firmę drogo kosztować.  

Jak kreować, wdrażać i uczynić wartości realnym narzędziem w budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku klienta i pracownika? Spróbujemy odpowiedzieć na te pytania podczas XXIX edycji Kongresu Kadry.

WŚRÓD PRELEGENTÓW:

prof. Cezary Wójcik ekonomista, prof. nadzw., dr hab., profesor SGH, założyciel i dyrektor Center for Leadership. Łączy dorobek naukowy z zakresu makroekonomii i przywództwa.

Szymon Hołownia dziennikarz, publicysta, pisarz, dwukrotny laureat nagrody Grand Press. Autor książek o tematyce społecznej i religijnej.

Piotr Krupa współzałożyciel i prezes spółki KRUK S.A., zwycięzca prestiżowego konkursu Entrepreneur Of The Year - Przedsiębiorca Roku 2017.

Tomasz Michniewicz podróżnik, reporter, autor programów radiowych i telewizyjnych, jeden z najwyżej cenionych mówców motywacyjnych w Polsce

i wielu wielu innych.

Zobacz program i dołącz do uczestników Kongresu już dziś!

Zapraszamy!

meet&grow