Poradnik Pracownika

Zyskaj swobodę, elastyczność i bezpieczeństwo – poznaj możliwości pracy z Workinn

Szukasz nowego zatrudnienia, ale nie jesteś obecnie zainteresowany pracą na etat? Interesuje Cię praca w branży eventowej, hotelowej lub gastronomii? Chcesz mieć pewność, że Twój pracodawca będzie uczciwą osobą – taką, która będzie wypłacać wynagrodzenie prawidłowo i w terminie? Zamiast tracić czas na weryfikowanie tysięcy ofert w internecie, skorzystaj z Workinn.app. To nowe rozwiązanie dla osób zainteresowanych pracą dorywczą, które radykalnie upraszcza wymianę informacji między pracodawcami a kandydatami.

Dowiedz się więcej o aplikacji Workinn

Workinn.app (https://workinn.app/) to przede wszystkim wygodna aplikacja, która umożliwia zatrudnianie pracowników. To praktyczne i funkcjonalne narzędzie, które zostało stworzone w odpowiedzi na problemy w zatrudnianiu tymczasowym i sezonowym. Aplikacja jest dedykowana wszystkim pracownikom i pracodawcom związanym z branżą gastronomiczną i eventową. Dzięki Workinn.app masz w jednym miejscu dostęp do ofert w określonej lokalizacji i terminie.

Z Workinn.app szukasz i znajdziesz

Znalezienie pracy w obecnej sytuacji na rynku to niełatwe zadanie. Ogłoszenia rozbite są po różnych serwisach internetowych oraz w mediach społecznościowych i – niestety – nie zawsze mówią one wiele potencjalnemu pracownikowi. Chaos informacyjny panujący w sieci powoduje, że niestety nie zawsze wiadomo, które serwisy są warte naszej uwagi. Mimo iż podanie stawki czy określenie jasnych reguł zatrudnienia powinny być standardem, w sieci jest mnóstwo ogłoszeń, w których brakuje takich informacji. Takie sytuacje powinny zawsze wzbudzać nasze podejrzenia. Zanim zdecydujesz się na przyjęcie oferowanej posady, musisz dokładnie sprawdzić ofertę i wiarygodność firmy. Przekłada się to oczywiście na wydłużenie czasu rekrutacji. Bez wątpienia wybór odpowiedniego miejsca do poszukiwania pracy odgrywa kluczową rolę. Portali z ogłoszeniami jest jednak tak dużo, że nie zawsze wiadomo, gdzie można znaleźć uczciwe i atrakcyjne oferty. Jak rozwiązać tę kwestię? Zamiast wertować tysiące ogłoszeń, możesz znaleźć ofertę idealnie dopasowaną do Ciebie – wystarczy użyć Workinn.app. To bogate źródło wiedzy na temat aktualnych ofert pracy dorywczej w określonej lokalizacji i terminie. Aplikacja Workinn usprawni działanie i pomoże Ci rozwinąć skrzydła w branży eventowej lub gastronomicznej. Serwis jest skierowany do uczniów, studentów i młodych dorosłych oraz osób zatrudnionych na stałe, którzy poszukują dodatkowego zajęcia. Misja Workinn jest ukierunkowana na łączenie pracodawców i pracowników tymczasowych i sezonowych zapewniając bezpieczną współpracę dla obu stron bez pośredników. Korzystając z tego narzędzia, możesz szybko zweryfikować interesujące Cię zlecenia spośród setek ofert i znaleźć rzetelnego, wypłacalnego pracodawcę. Dzięki Workinn.app masz szansę na szybkie podjęcie atrakcyjnej pracy dodatkowej na zasadach, które w pełni Ci odpowiadają. Taka elastyczność pozwoli Ci na przyjmowanie większej ilości zleceń.

Jak działa Workinn.app?

W bardzo prosty sposób. Wystarczy się zarejestrować, podając dane osobowe potrzebne do zawarcia umowy, a następnie uzupełnić profil podając swoje kwalifikacje oraz doświadczenie. Samodzielnie ustalasz swój grafik, deklarując, kiedy możesz pracować. Uzupełniasz datę i lokalizację swojej dostępności do podjęcia zlecenia. Wyszukujesz odpowiednie ogłoszenia albo dajesz się odnaleźć dopasowanym do siebie ofertom. Z wybranym pracodawcą podpisujesz umowę i pobierasz niezbędne dokumenty. Po wykonanym zleceniu rozliczasz liczbę godzin i otrzymujesz wypłatę. Możliwe, że zastanawiasz się, jakie rodzaje zleceń można tu znaleźć. Przede wszystkim te zorientowane na organizację wydarzeń krótkoterminowych (np. obsługa wesela, chrzcin, koncertu plenerowego, kongresu itp.), ale też pracę w branży gastronomicznej (np. jako kelner/ka, kucharz/rka czy hostess/sa). Pracujesz, kiedy chcesz i z kim chcesz. Zarządzaj swoim czasem i wybieraj sprawdzonych pracodawców z aplikacją Workinn.

Artykuł sponsorowany

 

Strzałka