Poradnik Pracownika

Ogłoszenie ID 2613

Asystentka księgowości / Sekretarka (aktualna oferta pracy)

Briefcase Srebrne rachunki Katarzyna Treppa

Location Gdańsk

Dollar 20.00 - 20.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

* księgowanie dokumentów źródłowych
* wprowadzanie wyciągów bankowych
* rozliczanie rozrachunków
* monitorowanie zmian w przepisach
* pilnowanie kalendarza spotkań i terminów księgowo/podatkowych
* ewidencja poczty (bardzo sporadyczna)
* przygotowanie materiałów na facebooka / linkedina
* prowadzenie mediów społecznościowych
* monitorowanie zaopatrzenia biura
* dbanie o czystość na biurku i wokół niego

Wymagania

* wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne (może być w trakcie studiów dziennych)
* znajomość pakietu MS Office i umiejętność posługiwania się nim
* umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
* zdolność analitycznego myślenia i kojarzenia faktów
* umiejętność pracy pod presją
* minimalna znajomość prawa podatkowego / rachunkowego
* systematyczność i dokładność w działania
* posiadanie statusu studenta / ucznia
* gotowość podjęcia dłuższej współpracy (minimum do czerwca 2023 - nie szukamy kogoś na chwilę tylko na dłużej)

Oferta pracy

* elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości
* pracę w przedziale około 20 godzin tygodniowo
* wynagrodzenie 20 zł/h
* stanowisko z możliwością awansu na księgową / samodzielną księgową
* długotrwałą i wieloletnią współpracę
* możliwość rozwoju poprzez szkolenia branżowe
* imprezy integracyjne
* przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
* minimum socjalne :) (kawa z ekspresu, herbata, słodkości)

i wiele wiele więcej... ogranicza nas tylko fantazja :)

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".