Ogłoszenie ID 1014

Kurier Miejski || DeliGoo || (archiwalne)

Briefcase AW CONSULTING ARKADIUSZ WOJCIECHOWSKI

Location Gdańsk

Dollar 3500.00 - 5500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Jesteśmy nowoczesną szybko rozwijająca się firmą kurierską.

Realizujemy ekspresowe dostawy dla restauracji i sklepów.

Obsługujemy ponad 500 klientów w całej Polsce, a nasza kadra to obecnie ponad 400 kierowców.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Kurier / dostawca posiłków z restauracji na terenie Gdańska

Dołącz do grona młodych, pełnych zaangażowania ludzi!

Jak pracujemy?

1. Punktualnie odbieramy zamówienia w obrębie miasta i doręczamy je do adresata.

2. W 100% opieramy się o dane systemu, który kieruje nas od zamówienia do doręczenia.

4. Mamy stały kontakt i wsparcie koordynatora oraz innych kurierów

Wymagania

1. Punktualności i rzetelności

2. Podstawowej znajomości topografii miasta oraz prawo jazdy kategorii B od co najmniej 1 roku

3. Smartphone z dostępem do internetu (Android lub iOS)

4. Mile widziane doświadczenie w pracy jako dostawca

5. Dyspozycyjności do pracy:

- Pełna - w co najmniej pełnym wymiarze etatu, również w weekendy LUB

- Ograniczona - w ustalone dni, grafik ustalany na początku miesiąca LUB

- W weekendy - piątki, soboty oraz niedziele

6. Pozytywne nastawienie do kontaktu z ludźmi :)

1. Kompletne szkolenie, które przygotuje Cię do podjęcia pracy w naszym zespole.

2. Wyposażenie optymalizujące czas pracy i wykonywane obowiązki:

- saszetka na przechowywanie gotówki

- firmowe akcesoria

- zestaw słuchawkowy

- specjalistyczną aplikację do błyskawicznej obsługi zleceń

3. Wysokie stawki wynagrodzenia + napiwki, średnio 3500 do 5500 miesięcznie dla zatrudnionych na pełen etat

4. Stabilne warunki zatrudnienia, duży wpływ na wysokość własnego wynagrodzenie, bieżący podgląd na osiągnięte wyniki oraz pewną wypłatę.

5. Dużą samodzielność i grafik pracy uwzględniający Twoje preferencje/możliwości czasowe.

Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, lubisz jeździć samochodem i masz pozytywne nastawienie do wyzwań - PRZEŚLIJ SWOJE CV.