Poradnik Pracownika

Ogłoszenie ID 2688

Pracownik punktu gastronomicznego (aktualna oferta pracy)

Briefcase Justyna Gładysz

Location Lesznowola

Dollar od 23.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu, Tymczasowy

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w nowym punkcie Bafra Kebab w Lesznowoli.

Adres punktu: ul. Słoneczna 314 (koło Rossmanna, Biedronki), Lesznowola (okolice Piaseczna)

Start w styczniu 😊

Praca polega na przygotowywaniu posiłków dla klienta, obsłudze klienta i terminala, utrzymaniu czystości na punkcie.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy wystarczą dobre chęci do pracy i nauki!

Wymagania

  • książeczka sanepidowska
  • chęć do pracy i uczenia się
  • umiejętność pracy w grupie
  • język polski minimum podstawowy

Oferta pracy

  • wynagrodzenie od 23 zł/h brutto (umowa zlecenie)
  • elastyczny grafik
  • stałe i jasne warunki zatrudnienia oraz pracę na lata
  • codziennie darmowy posiłek z oferty punktu

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".