Ogłoszenie ID 3163

administrator (aktualna oferta pracy)

Briefcase Jacek & Lech Obsługa Nieruchomości Mieszkaniowych i Komercyjnych Jacek Kościelniakowski

Location Warszawa

Dollar od 4500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Firma zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami, zatrudni osoby do obsługi wspólnot mieszkaniowych. Praca w godzinach 8-16. Zasięg działania Warszawa. Konieczna znajomość podstawowych programów MS Office. Osoby aplikujące na to stanowisko muszą być dokładne i odpowiedzialne za powierzone zadania.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i radzenia sobie pod pod presją czasu. Umiejące planowanie i wykazujące inicjatywy.

Oferta pracy

Zapewniamy pracę w małej firmie i w miłej atmosferze.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".