Ogłoszenie ID 3160

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH (aktualna oferta pracy)

Briefcase Ekologus Sp. z o. o.

Location Bielsko-Biała

Dollar 3500.00 - 4000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Poszukujemy do pracy stacjonarnej osoby z Bielska-Białej lub okolic, kreatywnej i nastawionej na samorozwój. Oferujemy pracę administracyjno-biurową z elementami obsługi Klientów i asystentury Zarządu.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa biura Spółki i jej wewnętrznych dokumentów, tj. m.in. - odbieranie, wysyłanie i dekretowanie pism i dokumentów, - pilnowanie prawidłowego obiegu i zapisu dokumentów i informacji zgodnie ze standardami firmy, - prowadzenie katalogu umów zawieranych przez Spółkę (Kontrahenci, Klienci, dostawcy usług, - monitorowanie zużycia materiałów/produktów do wykorzystania w pracy w biurze i zamawianie produktów/usług u zweryfikowanych dostawców, - nadawanie przesyłek pocztowych/kurierskich, - tworzenie zestawień, raportów i rejestrów związanych z działaniami Spółki, - wprowadzanie i dekretacja faktur przychodzących w systemie do fakturowania (wfirma); - wsparcie techniczne – zgłaszanie bieżących awarii oraz napraw do serwisów technicznych.
  • Wspieranie pracy Zarządu w zakresie: - obsługa zapytań oraz nadzór nad realizacją zamówień sorbentów i środków technicznych - obsługa i wprowadzanie do systemu teleinformatycznego zgłaszających się uczestników na usług szkoleniowo-rozwojowe, pomoc w kompletowaniu dokumentacji wewn. z procesu realizacji usługi, wsparcie techniczne przy i po organizacji szkolenia; - zbieraniem i wyszukiwanie danych m.in. do artykułów na stronę www i do social mediów; - uzupełnianie i pilnowania kalendarza spotkań; - umawianie i organizowanie spotkań na zlecenie Przełożonego.
  • Uzupełnianie danych Klientów w CRMie.
  • Wsparcie zespołu eksperckiego w drukowaniu i składaniu gotowych opracowań.
  • Obsługa Klientów wewnętrznych i zewnętrznych (tel, mail, wideospotkania) – obsługa głównego nr telefonu i maila Spółki.

Wymagania

  • Min. 1-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie niepełne wyższe lub wyższe,
  • Biegła znajomość obsługi komputera, pakietu Microsoft Office,
  • Umiejętność korzystania z narzędzi digitalowych i nowoczesnych form komunikacji z Klientem,
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i odpowiedzialne podejmowanie decyzji,
  • Umiejętność raportowania pracy własnej, feedback,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność zarządzania kalendarzem i czasem pracy,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych i doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • Miejsce zamieszkania Bielsko-Biała lub okolice,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość savoir-vivre'u biznesowego,
  • Odbyte szkolenie ze standardów obsługi Klienta i/lub komunikacji,
  • Wiedza w zakresie obiegu i archiwizacji dokumentów,
  • Doświadczenie w obszarze obsługi Klientów, usług szkoleniowych i/lub sprzedażowych,
  • Doświadczenie w WordPress i umiejętność „lekkiego pióra”,
  • Zainteresowania z zakresu ochrony środowiska i BHP.

  • Zbieranie doświadczenia na początku drogi zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 35-letnim stażem
  • Samodzielną pracę w zakresie prowadzenia spraw Spółki, nadzoru nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Poszerzania kompetencji w zakresie pracy z narzędziami digitalowymi.
  • Pracę pod koordynatorem w zakresie rozwiązań dla przedsiębiorstw produkcyjno-usługowych (asortyment techniczny - sorbenty, szkolenia),
  • Pracę w formie stacjonarnej,
  • Zatrudnienie preferowane w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Realny wpływ na własny rozwój zawodowy - bezpłatny udział w szkoleniach i eventach organizowanych przez Pracodawcę,
  • Niezbędne narzędzia do pracy stacjonarnej i zdalnej,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".