Ogłoszenie ID 3088

Pomocnik stolarza (archiwalne)

Briefcase wDrewnie Company Sp. z o. o.

Location Trąbki

Dollar 1000.00 - 10000.00 PLN netto

Hourglass Tymczasowy

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Firma wDrewnie Company sp. z o. o. oferuje pracę dorywczą dla studentów przy różnego typu pracach stolarskich.

Zajmujemy się między innymi:

-renowacjami płotów/elewacji drewnianych

-montażami ogrodzeń drewnianych

-montażem boazerii drewnanej

-montażami balustrad wewnętrznych i zewnętrznych

-montażami schodów drewnianych

-budową altan i zadaszeń

oraz innymi zleceniami związanymi z drewnem.

Praca wykonywana na umowie zlecenie.

Jedna usługa = jedna umowa

Zależnie od umiejętności proponowane będą bardziej lub mniej skomplikowane zlecenia, pod nadzorem lub samodzielne.

Zlecenia na terenie województwa mazowieckiego, bez stałego miejsca pracy.

Wymagania

-zdolności manualne przynajmniej w stopniu minimalnym

-możliwość dojazdu do miejsca wykonywania zlecenia, ewentualnie do Trąbek w powiecie Garwolińskim skąd wyruszamy na zlecenia

-elastyczność co do dni pracy

Oferta pracy

-dogodne godziny pracy, ustalane z pracownikami

-atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od dostępnych zleceń oraz zaangażowania)

-wszelkie narzędzia potrzebne do wykonania zlecenia

-środki ochrony osobistej przy wykonywanych pracach