Ogłoszenie ID 3139

PRACOWNIK ADMINISTRACJI (aktualna oferta pracy)

Briefcase Butik Trio Małgorzata Andrzejewska Mateusz Adamczak Natalia Andrzejewska S.C.

Location Grodzisk Wielkopolski

Dollar 3400.00 - 4500.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH
  • WPROWADZANIE LISTU PRZEWOZOWEGO
  • KONTAKT Z KLIENTEM POPRZEZ SOCIAL MEDIA , MESSENGER BĄDŹ TELEFONICZNIE
  • WYSTAWIANIE DOKUMENTU SPRZEDAŻY
  • OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ INTERNETOWYCH POD SZEROKO POJĘTYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU
  • POMOC PRZY TRANSMISJI, LIVE NA FACEBOOKU
  • POMOC PRZY ROZPAKOWYWANIU TOWARU
  • POMOC PRZY SPRAWACH ADMINISTRACYJNO- FINANSOWYCH OCZYWIŚCIE PO WCZEŚNIEJSZYM WDROŻENIU

Wymagania

UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

OTWARTOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, WIELOZADANIOWOŚĆ

OBSŁUGA KOMPUTERA, KASY FISKALNEJ,

PRACĘ W FAJNYM MŁODYM ZESPOLE, ELASTYCZNE GODZINY PRACY, MOŻLIWOŚĆ PRACY W WEEKENDY

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".