Ogłoszenie ID 3127

Sprzedawca/Doradca Techniczny (aktualna oferta pracy)

Briefcase Pneumatyka.eu Sp. z o. o.

Location Starogard Gdański

Dollar 4600.00 - 10000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

DOŁĄCZ DO NAS I KREUJ SUKCES W BRANŻY SPRĘŻONEGO POWIETRZA!

Działamy w branży sprężonego powietrza na terenie Polski, z bogatą historią sprzedaży stacjonarnej oraz dynamicznie rozwijającą się sprzedażą online w całej Unii Europejskiej. Z dumą działamy na rynku już od ponad 20 lat!

ROZWIJAMY NASZ DZIAŁ HANDLOWY - SZUKAMY CIEBIE!

Czy jesteś osobą pełną pasji, która umie tworzyć trwałe relacje z klientami? Jeśli potrafisz słuchać potrzeb klienta i realizować sprzedaż zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online - jesteś idealnym kandydatem!

ZATRUDNIMY NA STANOWISKO: Sprzedawca/Opiekun klienta

Lokalizacja: Kołłątaja 11, Starogard Gdański - praca na miejscu!

Godziny pracy: pon-pt: 8:00-16:00

Twoje zadania:

- Kompleksowa obsługa klienta: stacjonarna, emailowa, telefoniczna,

- Budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami i klientami,

- Skuteczne zarządzanie dokumentacją zakupową i sprzedażową,

- Aktywne zarządzanie asortymentem i zamówieniami produktów,

- Utrzymanie porządku i profesjonalnej atmosfery w miejscu pracy,

- Pomoc w bieżących pracach związanych ze sprzedażą internetową.

Wymagania

zego oczekujemy?

- Minimum 2 lata doświadczenia w handlu,

- Proaktywności, zaangażowania i kreatywnego podejścia do zadań,

- Naturalnej zdolności do budowania relacji z klientami,

- Gotowości do szybkiego przyswajania wiedzy o produktach i procesach,

- Biegłości w obsłudze programów typu Microsoft Word, Excel.

Oferta pracy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- Gwarantujemy umowę o pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

- Oferujemy realne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,

- Zapewniamy samodzielność i zaufanie w procesie rozwoju działu,

- Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twoich umiejętności,

- Wspieramy Cię wszystkimi narzędziami niezbędnymi do pracy,

- i wiele innych benefitów, takich jak spotkania integracyjne, szkolenia i wiele więcej!

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".