Ogłoszenie ID 879

Account manager (archiwalne)

Briefcase INVETTE HOLDING GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Location Kraków

Dollar 3500.00 - 6000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Jesteśmy Krakowską agencją interaktywną Invette Holding Group, która działa prężnie na rynku już od ponad 10 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu nowych, ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko Account Mannager!

Jako pracownik działu handlowego będziesz odpowiedzialny za:

• kontakt z klientami biznesowymi (aktywne pozyskiwanie klientów),

• utrzymywanie i rozbudowę relacji z pozyskanymi klientami (kontakt mailowy i telefoniczny),

• przygotowywanie ofert i prezentacji,

• badanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie oferowanych usług.

Wymagania

Jeżeli:

• pracowałeś/aś w sprzedaży ale nie znasz się na marketingu ale chciałbyś/aś się tego nauczyć,

• nie sprawia Ci problemów nawiązywanie kontaktów biznesowych,

• potrafisz przygotowywać oferty handlowe i potrafisz negocjować,

• jesteś samodzielny, odpowiedzialny i konsekwentny w działaniu,

Właśnie Ciebie szukamy!

Mile widziane:

• podstawy marketingu i chęć poszerzania swoich horyzontów,

• wiedza o pojęciach takich jak SEO, Google Ads, Facebook Ads.

Jeżeli nie znasz tych pojęć - nic nie szkodzi w ramach szkoleń wdrożeniowych przekażemy Ci całą niezbędną wiedzę z produktów i usług.

Oferta pracy

Oferujemy Ci:

• ciepłe leady sprzedażowe,

• brak coldcallingu,

• szkolenia wdrożeniowe: usługi, techniki sprzedaży, obsługa klienta,

• dostęp do bazy kursów wraz ze wsparciem mentoringowym (Facebook Ads, Google Ads, Analytics i wiele innych),

• pracę w nowoczesnej sprzedaży (topowe na rynku rozwiązania CRM),

• stabilne warunki zatrudnienia (rodzaj umowy ustalany indywidualnie),

• wynagrodzenie w postaci podstawy i prowizji,

• pracę w godzinach 9-17,

• dużą samodzielność i niezależność,

• narzędzia potrzebne do pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany, aplikuj teraz!

Prosimy o zawarcie klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Invette Holding Group os. Na Lotnisku 1/U23, 31-801 Kraków zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).' Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.