Ogłoszenie ID 450

Agent Celny (archiwalne)

Briefcase GRH POLSKA Sp. z o. o.

Location Zagórz

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Praca jako Agent Celny nie jest Ci obca?

Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi?

Biegle posługujesz się j. angielskim?

Doskonale się składa! Mamy ofertę dla Ciebie!

Agent Celny

Miejsce pracy: powiat sanocki

Czym będziesz się zajmować?

  • Terminowym oraz prawidłowym przygotowywaniem dokumentacji celnej do zgłoszenia w Urzędzie Celnym
  • Dokonywaniem zgłoszeń celnych oraz monitorowanie przebiegu odprawy celnej
  • Współpracą z Urzędem Celnym
  • Przygotowywaniem raportów i zestawień
  • Reprezentacją firmy przed Organami Celnymi

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Agent Celny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta pracy

• Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia
• Premię uznaniową- nawet 20% wynagrodzenia podstawowego
• Dodatki stażowe, frekwencyjne oraz nagrody jubileuszowe
• Świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - m.in.: dofinansowanie do wypoczynku pracownika lub jego dzieci, dopłata do żłobków, przedszkoli czy paczki dla dzieci
• Pracę na jedną zmianę
• Umowę o pracę
• Prywatną opiekę medyczną