Ogłoszenie ID 99

Asystent ds. administracyjnych (archiwalne)

Briefcase Adrian Iwanek UNIQSOFT

Location Białe Błota

Hourglass Pełny etat, Część etatu, Staż

Contract Umowa o pracę

Umowa o dzieło

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do bieżącej obsługi administracji biurowej. Do codziennych zadań będzie należało między innymi odbieranie i wykonywanie telefonów, nadzorowanie rachunkowości (terminy, płatności), przygotowywanie dokumentów (np. umów), wyszukiwanie informacji w Internecie, rezerwowanie spotkań i podobne.

Wymagania

  • dobra znajomość pakietu Office w tym umiejętność przygotowywania prostych kalkulacji w Excelu
  • swobodne poruszanie się po Internecie
  • otwartość i komunikatywność
  • doświadczenie w rachunkowości będzie dodatkowym atutem

  • pracę w luźnej atmosferze z niewielkim młodym zespołem w spokojnym miejscu blisko lasu
  • dostęp do wodopoju, kawy, wody, czy soków
  • miejsce parkingowe dla samochodu i roweru
  • codziennego towarzysza pracy w postaci przyjaznego kota