Ogłoszenie ID 3079

Asystent ds. księgowości (archiwalne)

Briefcase WJ Biuro Księgowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Location Bielsko-Biała

Dollar 4500.00 - 5000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• wprowadzanie danych do systemu,
• prowadzenie PKPIR ,Ryczałtu, rejestrów vat
• wsparcie księgowych w zakresie realizowanych prac,
• kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty z klientami Kancelarii,
• inne prace zlecone przez przełożonych,

Wymagania

Wymagania:

* dokładność, dyspozycyjność, systematyczność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
* dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność pracy w zespole,
* motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze księgowości,
* mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości,
* znajomość systemów WFirma, Symfonia (mile widziane),
* znajomość pakietu MS Office

Oferta pracy

Oferujemy:

* pracę na podstawie umowy o pracę,
* możliwość rozwoju zawodowego,
* stabilność zatrudnienia,
* przyjazną atmosferę w zespole,