Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 3079

Asystent ds. księgowości (aktualna oferta pracy)

Briefcase WJ Biuro Księgowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Location Bielsko-Biała

Dollar 4500.00 - 5000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• wprowadzanie danych do systemu,
• prowadzenie PKPIR ,Ryczałtu, rejestrów vat
• wsparcie księgowych w zakresie realizowanych prac,
• kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty z klientami Kancelarii,
• inne prace zlecone przez przełożonych,

Wymagania

Wymagania:

* dokładność, dyspozycyjność, systematyczność, terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
* dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność pracy w zespole,
* motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze księgowości,
* mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości,
* znajomość systemów WFirma, Symfonia (mile widziane),
* znajomość pakietu MS Office

Oferta pracy

Oferujemy:

* pracę na podstawie umowy o pracę,
* możliwość rozwoju zawodowego,
* stabilność zatrudnienia,
* przyjazną atmosferę w zespole,

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".