Ogłoszenie ID 1737

Asystent/ka ds. Obsługi Pacjenta (archiwalne)

Briefcase HR FOR BUSINESS Sp. z o. o.

Location Wrocław

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz?

Posiadasz optymistyczne usposobienie, empatię oraz orientację na Klienta/Pacjenta?

Jeśli TAK to mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Miejsce pracy: Przychodnia specjalistyczna,  Budzów

  • obsługa Pacjentów osobista i telefoniczna,
  • sporządzanie raportów kasowych,
  • rozliczanie kasy,
  • dbałość o wygląd placówki oraz zarządzanie grafikami
  • dokonywanie rezerwacji i rejestracji usług medycznych zamawianych przez Pacjentów,
  • nadzór nad dokumentacją medyczną.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem:

571 330 178 lub 510 013 455

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta min. 2 lata oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność delegowania zadań,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • komunikatywność,
  • obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej.

Oferta pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wypłatę zawsze na czas
  • Pracę w godzinach od 08.00-18.00.