Ogłoszenie ID 558

Asystent/ka działu prawnego (archiwalne)

Briefcase EKSPERCI I DORADCY ONLINE Sp. z o.o

Location Wrocław

Dollar 6000.00 - 12000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • współpraca z Zarządem oraz prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjno- organizacyjnej,
  • wsparcie Zarządu w bieżących i długoterminowych zadaniach,
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów prawnych,
  • wsparcie działu prawnego w codziennych obowiązkach,
  • archiwizacja dokumentów prawnych,
  • przygotowywanie skanów i kserokopii dokumentów, katalogowanie ich w sieci,
  • prowadzenie terminarza spotkań Zarządu oraz organizowanie i obsługa spotkań biznesowych i podróży służbowych,
  • zarządzanie dokumentacją, prowadzenie korespondencji firmowej oraz prywatnej, redagowanie pism.
  • współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną,

Wymagania

  • absolwent/ka Wydziału Prawa,
  • znajomość Prawa: Cywilnego, Gospodarczego, Pracy, KSH,
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu, przebojowość oraz odpowiedzialność,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz przewidywania ewentualnego ryzyka,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy własnej.

Oferta pracy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.