Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 3112

asystent księgowy (archiwalne)

Briefcase Hard Technik Robert Michalski

Location Gdynia

Dollar 4242.00 - 5000.00 PLN brutto

Hourglass Część etatu

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• zajmowanie się dokumentacją, korespondencją oraz  organizowanie wyjazdów służbowych,

• obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner, faks),

• odbieranie połączeń telefonicznych,

• monitorowanie, skanowanie wprowadzanie do systemu, faktur i rozliczeń,

• bezpośredni kontakt z klientami firmy i przyjmowanie gości,

• ofertowanie na wcześniej otrzymanych danych od działu technicznego

•  dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura.

Wymagania

  • student Wydziału Administracyjnego lub Wydziału Finansowego
  • prawojazdy kategorii B
  • znajomość  programów  typu Office

Oferta pracy

  • prace w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość przejścia na cały etat
  • możliwość awansu
  • elastyczny grafik