Ogłoszenie ID 1293

Asystent projektanta (archiwalne)

Briefcase Pasote Paweł Solarz

Location Cedry Małe

Dollar 3300.00 - 4000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu, Staż

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Zajmujemy się usługowo obróbką CNC na przemysłowym ploterze z tworzyw sztucznych, drewna i materiałów drewnopochodnych. Dodatkowo świadczymy usługi projektowe, produkcji makiet, oraz wykonujemy prototypy i małe serie produkcyjne w technologii druku 3d SLA i FDM, oraz technologii odlewów próżniowych żywicznych i silikonowych.

Szukamy osoby na stanowisko asystenta projektanta. Praca polegałaby na tworzeniu produktów zleconych przez klientów pod okiem projektanta na maszyny CNC z drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych. Przykładowe projekty związane są z małą architekturą, branżą marketingową, branżą modelarską.

Możliwa praca dla osób po kierunkach zarówno technicznych jak i artystycznych - zadania są z pogranicza obu światów i wymagają poczucia estetyki.

Wymagania

  • Umiejętność czytania i rozmowy w języku angielskim
  • Znajomość podstawowa oprogramowania office
  • Znajomość dowolnego środowiska CAD na poziomie podstawowym (wystarczy ukończenie kursu dołączanego do programu w domu)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawową znajomość rysunku technicznego

Oferta pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Przyjazne warunki rozwoju w zakresie projektowania
  • Duże możliwości produkcyjne
  • Możliwość wymyślania i prototypowania własnych produktów podczas rozszerzania naszej oferty