Ogłoszenie ID 3238

asystent projektanta (aktualna oferta pracy)

Briefcase BIURO INŻYNIERSKIE PROBUD - Adam Banaś

Location Gdańsk

Dollar 5000.00 - 8000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko asystenta projektanta konstrukcji.

Zakres zadań

  • opracowywanie przedmiarów i wykonywanie inwentaryzacji obiektów w terenie
  • tworzenie modeli przestrzennych prostych konstrukcji prętowych w programie AxisVM / RMWin3D
  • wykonywanie prostych obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji
  • opracowywanie dokumentacji technicznej / rysunkowej w środowisku AutoCad
  • aktywne wspieranie projektanta na każdym etapie opracowywania dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Ukończone studia na kierunku budownictwo / studenci ostatniego roku na kierunku budownictwo
  • Dobra znajomość programów środowiska AutoCAD
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów obliczeniowych: AxisVM, RM-Win 2D/3D, ARSA
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta konstrukcji

Oferta pracy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym odbycie praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych)
  • Udział w ciekawych projektach inżynierskich
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy

Informacje o firmie

Biuro Inżynierskie Probud świadczy usługi w zakresie projektów konstrukcji obiektów budowlanych. W głównej mierze realizujemy zadania w obszarze stalowych konstrukcji wysokościowych takich jak wieże i maszty telekomunikacyjne. Wykonujemy projekty budowlane, opinie techniczne, analizy nośności, projekty wzmocnień, a także inwentaryzacje i przeglądy okresowe obiektów kubaturowych oraz konstrukcji wysokościowych.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".