Ogłoszenie ID 900

asystent projektanta (archiwalne)

Briefcase BIURO INŻYNIERSKIE PROBUD - Adam Banaś

Location Gdańsk

Dollar 3000.00 - 4000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- opracowywanie przedmiarów i wykonywanie inwentaryzacji obiektów w terenie
- opracowywanie dokumentacji projektowej
- wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji
- aktywne wspieranie projektanta na każdym etapie opracowywania dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania:
- Ukończone studia na kierunku budownictwo (ew. student ostatniego roku budownictwa)
- Dobra znajomość programów środowiska AutoCAD
- Samodzielność i dobra organizacja pracy
Mile widziana umiejętność obsługi programów obliczeniowych: AxisVM, RM-Win 3D, ARSA

Oferta pracy

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

- Ciekawe wyzwania inżynierskie