Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 774

Asystentka do działu sprzedaży (archiwalne)

Briefcase ZAKO SYSTEM S.C. ANNA ZAWADZKA, JADWIGA KONRAD

Location Pabianice

Dollar 3000.00 - 3500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Firma ZAKO SYSTEM S.C.

Pabianice

ul. Warszwska 7/9

tel . 509862890

poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentka działu sprzedaży

Zakres obowiązków:

·       Profesjonalna obsługa klientów firmy w oparciu o obowiązujące, wysokie standardy

·       Wsparcie zespołu handlowego w wykonywaniu codziennych obowiązków,

·       Administracyjna obsługa zamówień

·       Koordynacja obiegu dokumentów i ich archiwizacja

·       Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy

·       Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, sporządzanie ofert, przygotowywanie dokumentacji dla klientów,

·       Kontrola stanów magazynowych w kontekście prowadzonych transakcji handlowych

.       Koordynacja spraw administracyjnych

-      Obsługa przesyłek wchodzących i wychodzących

Wymagania

·       Otwartość, łatwość komunikacji oraz pozytywne nastawienie,

·       Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

·       Umiejętność rozwiązywania problemów i współpracy w zespole,

·       Kreatywność oraz dynamika w działaniu

·       Samodzielność i dobra organizacja pracy

·       Obsługa pakietu MS Office,

·       Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

·       Mile widziane doświadczenie w logistyce

·       Prawo jazdy kat. B

Oferta pracy

-   Zatrudnienie na umowę o prace na cały etat.

-   Godziny pracy: poniedziałek-piątek , 8-16.

-  Atrakcyjne wynagrodzenie.

-  Szkolenia produktowe.

- Wsparcie w okresie wdrożenia.

- Praca w sympatycznym zespole.

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i samorozwoju.