Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych Header kadry i płace dla biur rachunkowych

Ogłoszenie ID 2939

Asystentka księgowości (archiwalne)

Briefcase Srebrne rachunki Katarzyna Treppa

Location Gdańsk

Dollar 3500.00 - 4000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu, Staż

Contract Umowa zlecenie

Opis stanowiska

  • księgowanie dokumentów źródłowych
  • wprowadzanie wyciągów bankowych
  • rozliczanie rozrachunków
  • monitorowanie zmian w przepisach
  • pilnowanie kalendarza spotkań i terminów księgowo/podatkowych
  • ewidencja poczty (bardzo sporadyczna)
  • prowadzenie mediów społecznościowych
  • monitorowanie zaopatrzenia biura
  • dbanie o czystość na biurku i wokół niego
  • wstępne rozliczenia klientów

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne (może być w trakcie studiów dziennych)
  • znajomość pakietu MS Office i umiejętność posługiwania się nim
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • zdolność analitycznego myślenia i kojarzenia faktów
  • umiejętność pracy pod presją
  • minimalna znajomość prawa podatkowego / rachunkowego
  • systematyczność i dokładność w działaniu
  • posiadanie statusu studenta / ucznia
  • gotowość podjęcia dłuższej współpracy (minimum do grudnia 2023 - nie szukamy kogoś na chwilę tylko na dłużej)

Oferta pracy

  • elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości
  • pracę pełnym lub niepełnym wymiarze
  • stanowisko z możliwością awansu na księgową / samodzielną księgową
  • długotrwałą i wieloletnią współpracę
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia branżowe
  • imprezy integracyjne
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • minimum socjalne :) (kawa z ekspresu, herbata, słodkości)
  • i wiele wiele więcej... ogranicza nas tylko fantazja :)