Ogłoszenie ID 492

blacharz - izolarz (archiwalne)

Briefcase IZOPAR bis RADOSŁAW PARANDYK

Location Nowy Dwór Maz.

Dollar od 3000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Do głównych codziennych obowiązków będą należeć :

Wykonywanie izolacji: wycięcie blach, przygotowanie kolanek i odcinków prostych, montaż,

dodatkowo:

montaż kątowników, blach, zabezpieczeń na halach magazynowych
przeglądy regałów grawitacyjnych i statycznych wysokiego składowania
malowanie powierzchni wewnętrznych, zewnętrznych, stolarki budowlanej, ścian
montaż i demontaż wskazanych konstrukcji m.in. regały, stelaże, bramy, konstrukcje itd.
wykonywanie prac konserwacyjnych m.in. bramy i drzwi
pomoc przy pracach spawacza
pomoc przy serwisie bram przemysłowych - wymiana sprężyn, paneli itd.

Wymagania

umiejętności blacharskie, doświadczenie w izolacjach

dodatkowo:

umiejętność pracy ze szlifierką, wiertarką itd.
praca na podnośniku platformowym (nożycowym) - UDT - mile widziane / nie wymagane
dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność
zaangażowanie w powierzone obowiązki
umiejętność pracy w zespole, chęć nauki, komunikatywność

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – 3 miesięczny okres próbny - potem czas nieokreślony
praca na terenie Nowego Dworu Maz. - pon.-piąt. w godz. 7-15

dodatkowe bonusy za terminowość i zaangażownie