Ogłoszenie ID 1599

blacharz (archiwalne)

Briefcase ”PORCZYŃSKI I S-KA” KRYSTYNA PORCZYŃSKA SPÓŁKA JAWNA

Location Piotrków Trybunalski

Dollar 5000.00 - 10000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Wykonywanie napraw blacharskich zgodnie z przedstawionym kosztorysem:

- przygotowywanie pojazdów do napraw nadwozia

- naprawy nadwozia z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych i naprawczych

- wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blach

- konserwacja antykorozyjna nadwozi

- współpraca z mechanikiem i lakiernikiem

Wymagania

Doświadczenie - min 3 lata na stanowisku blacharza.

- praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku warsztatów blacharsko lakierniczych

- praca w młodym zespole

- możliwości rozwoju poprzez nabywanie dodatkowych umiejętności oraz uczestnictwa w szkoleniach,

- możliwość zakwaterowania.

- dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne