Ogłoszenie ID 471

Data admin (archiwalne)

Briefcase Consumables Solutions Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Location Toruń

Dollar od 3500.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
Obowiązki:
Wprowadzanie i aktualizacja danych produktów oraz cen do systemu ERP,
Kontakt z dostawcami w celu pozyskiwania kompletnych danych produktowych,
Praca wyłącznie w języku angielskim.

Wymagania

Wykształcenie średnie,
Dokładność, terminowość,
Umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych,
Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1+
Dobra znajomość programu Excel,
Wysoka samodzielność.
Znajomość podstaw HTML
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferta pracy

Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,
Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem.