Ogłoszenie ID 513

Doradca ds. Nieruchomości (archiwalne)

Briefcase H'N'H Krzysztof Henrych

Location Warszawa

Dollar 1.00 - 99000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

• Aktywne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność

• Opracowywanie planów marketingowych sprzedaży nieruchomości

• Tworzenie ofert nieruchomości oraz ich prezentowanie

• Pomoc w prowadzeniu negocjacji cen

• Przygotowywanie dokumentów do transakcji

• Wsparcie Klienta oraz uczestnictwo w procesie transakcji

• Utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientem

• Bieżące monitorowanie rynku nieruchomości

• Współkształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

• Wykonywanie wszelkich czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:

1) nabycia lub zbycia praw do nieruchomości;

2) nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;

3) najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;

4) innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.

Wymagania

Nasze wymagania

Kandydat powinien:

• Interesować się branżą nieruchomości

• Być nastawiony na rozwój zawodowy i osiąganie sukcesu

• Być dyspozycyjny, zdyscyplinowany i systematyczny

• Posiadać umiejętności negocjacyjne oraz wysoką kulturę osobistą

• Lubić pracę z ludźmi

• Posiadać doświadczenie w sprzedaży i chęć dążenia do realizacji założonych celów

• Biegle władać językiem polskim oraz językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym (min. A2)

Mile widziane:

• doświadczenie w branży nieruchomości

• język angielski oraz inne języki obce na poziomie B1/C2

Oferta pracy

To oferujemy

• Szkolenie teoretyczne, praktyczne oraz inne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty

• Spotkania i wyjazdy integracyjne

• System dodatków oraz premie

• Wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy oparte na systemie prowizyjnym

• Elastyczny czas pracy

• Wsparcie i pomoc naszych liderów

• Przejrzystą ścieżkę kariery

• Stabilność zatrudnienia

• Zaplecze marketingowe

• Biuro do spotkań z klientami