Ogłoszenie ID 1161

Doradca klienta - handlowiec (archiwalne)

Briefcase Chmes Eksport Import Katarzyna Pacynko-Schmidt

Location Poznań

Dollar 3500.00 - 9000.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Opis stanowiska

Chmes jest rodzinną firmą z długoletnią tradycją, zapraszamy na naszą stronę z wyszukiwarki Google.

Jeśli lubisz chemię - dołączyć do naszego Zespołu.

● Sprzedaż produktów chemicznych B2B
● Utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
● Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów
Pozyskiwanie nowych klientów
● Przygotowanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów

Wymagania

Minimum rok pozytywnych doświadczeń w sprzedaży
● Wykształcenie wyższe związane z handlem lub chemią, dziedziną pokrewną chemii
● Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
● Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office lub Google Apps oraz systemów CRM
● Dobra znajomość języka angielskiego
● Realizacja wyznaczonych celów, nastawienie na wynik sprzedażowy
● Wysokie zdolności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność i odpowiedzialność
● Nastawienie na długotrwałą współpracę z naszym zespołem

Oferta pracy

● Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
Dodatkowe, nielimitowane wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych
● Miejsce parkingowe przed firmą
● Dużą samodzielność
● Możliwość rozwoju zawodowego