Ogłoszenie ID 789

Doradca Klienta ds. OZE (archiwalne)

Briefcase Direct Promo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Location Kraków

Dollar 4000.00 - 10000.00 PLN netto

Hourglass Pełny etat

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Umowa agencyjna

Opis stanowiska

Najłatwiejsza branża sprzedażowa ostatnich lat! Zapewnimy szkolenia i wsparcie w sprzedaży przez pierwsze tygodnie! Pracujesz z doświadczonymi Handlowcami, którzy wspierają Cię w sprzedaży! Z takim wsparciem podpisujecie umowy już na pierwszych spotkaniach! Zainteresowany/a?

Co będziesz robić?

  •  doradzać klientom w zakresie instalacji OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, maty grzewcze, Termoizolacje- PSCOAT)
  •  utrzymanie dobrych relacji z klientami oraz pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, jeśli go nie posiadasz nic się nie dzieje- wszystkiego Cię nauczyny!
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność pon-pt

Oferta pracy

  • najlepsze na rynku warunki wynagrodzenia,
  • wypłata prowizji od razu po podpisaniu umowy,
  • nie wymagamy założenia własnej działalności,
  • samochód firmowy, telefon, laptop
  • CRM do generowania ofert oraz zarządzania swoją pracą,
  • UMÓWIONE SPOTKANIA
  • brak górnego limitu zarobków,
  • luźna atmosfera i dobry klimat pracy,
  • wyjazdy służbowe/integracyjne ;) dla chętnych